Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #14832128

    törölt tag

    válasz stingy2 #40752 üzenetére

    Sajnálom, hogy nem tudunk személyesen beszélgetni: értelmesnek tűnsz.
    Azonban felületesen olvastad a hozzászólásom: örül a rosseb a konkurencia magas díjainak. Egyik fórumtárs azt kéri rajtam számon, miért példálózok a román digi árakkal/hiszen az Magyarországon irreális/ , te pedig azt írod hogy örülök a konkurencia túlárazása miatt. Döntsetek el végre: melyik oldalon állok :DDD
    Azt kellene megérteni, hogy ennek a diginek semmi köze az rcs&rds-hez.
    Ment itt 2014-2022 között 8 évi csodavárás. Aztán most a majd jó lesz, olcsó havidíj marad…
    Pár hónap, aztán szépen bezár a bazár, az előfizetők megkapják ajánlatba a vodás Go-s tarifákat 20-30% kedvezménnyel.
    Majd akkor lehet örülni…
    Mit gondoltok miért vették meg a digit? Hogy nyomott áron legyen mint az rcs idejében, vagy hogy túlárazzák a szolgáltatásokat, mint ahogy a yettel/telekom teszi?

    Hogy ki minek néz engem? Saját magam annak, aki 1500 Ft-ért nem szenved egy 1Mbps-es szolgáltatásnak. Ha nagyon spórolni akarok a havi költségemen, akkor inkább máshol takarítom meg azt a pénzt, de nem kínlódok azzal, hogy egy szaros 720p nem tölt be. Azt is írtam, akinek vidéken megy 720p-ben, az örüljön neki, használja, amíg megteheti ilyen áron.
    Peace, lezártam részemről.

Új hozzászólás Aktív témák