Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matykooo

    aktív tag

    válasz Kryczek #249 üzenetére

    pontosan tisztában vagyok ezekkel amit leírtál, tehát nem írtál újat...

    Azért írtam, hogy ha garantálják az alkatrészellátást és a szervízelést (mivel normál motorszervízes sem nagyon nyúl hozzá, hiába odaviszed, hogy csinálja már meg, nem foglalkozik pont ezek miatt mert más alkatrészek mennek bele)
    Sok hibájuk van ez tény és való, viszont pro és kontra vannak vélemények, van akinek hiba nélkül megy el 10-12ezreket ami robogóval városban tegyük hozzá, hogy rengeteg, van akinek 500km után előjön a hibája... DE, én sem vennék, max ha nagyon nagyon jó árban tudnám megszerezni és van is hozzá minden (cirka 30-40-50ezer forintra gondolok mivel újonnan ezek 180-tól 300ig vannak ha már robikról beszélünk). Viszont lehet van akinek megéri, aki megy vele szezononként cirka 1000-2000km-t újra beruházni ezt mindenki eldönti magának. Az már más kérdés, hogy mi lesz a baja meg 3-4 v múlva mennyit fog érni...

    Mofly: valóban ha ennyi az annyi, akkor honda dio, yamaha jog vagy mint (utóbbi nagyon csúnya sztem :D ), suzuki sepia vagy sepia zz, esetleg még ki ki lehet fogni piaggio zip-et vagy nrg-ket, aprillia régebbi sr-t, néhány régebbi gilera modellt, vagy peugeot-ból néhányat de ez inkább már 100 és + de sztem inkább japán, olcsó hozzá az alkatrész és van is, és midnenki tudja szerelni, olaszokhoz kicsit húzósabb

    [link]

    hirtelen szétnéztem a használtautón Hajdúra szűkítve 1-2 jog van, meg 1-2 honda... egyébként nyíregyházán van egy nagyobb lerakat azt hiszem a kórházzal szemben, legalábbis régebben ott volt, oda érdemes benézni vagy rákeresni

    [ Szerkesztve ]

    ''a walesi srác aki legenda lett''

Új hozzászólás Aktív témák