Hirdetés

Aktív témák

  • artiny

    őstag

    most megint elkezdte csinalni....nem tud felkapcsolodni rendesen a routerre........ezt akkor kezdte el mikor a tesom felkapcsolta a gepet..a routereset ekkor a wifis megalllt.........lehet ez vagy csak veretlenul.............de a mac adress ugyan az mert egy hete akartam mac szurot tenni a routerre...es en roszul allithattam be a wifis gep mac jat adtam meg es az allow ra mentem ezutan mar csak a wifis gepen ment a net....ekkor atirtam a network connection ben a networkaddres t.......igy a mac cimet atirtam a wifis re igy feltudtam meni ot a netre h kikapcsoljam a szurot..........de mostanaban nem tudok felmenni a gepre ugyan az a mac address van mind ket gepen a ipconfig/all nal a cmd-ben....de a routernel a beallitasoknal mar mas van........lehet ezert nem enged fel a netre a wifin keresztul......este csinaltam egy mac clont mert olvastam itt h ha upc chellod van akkor ezt kell ......

    lehet a mac miatt csinalja ........probaltam egy youtubos video szerint a regedit aztan .....networkaddres nal egy kitalalt ra atirni....restartaltam de megneztem a ipconfigot de nem valtozott semmi......es mar nem jon ki a network connection az h network addres ahogy a routeres gepen ezert ott nem tudom atirni a wifisen

    segitsen valki.........a kepek alapjan mi a rosz .....mert en nem ertek hozza

Aktív témák