Hirdetés
- laca223: Miért győz a kollektív meggyőződés akkor is, ha saját magát teszi tönkre?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- droidic: [Memory Leak] Az agy defragmentálása
Új hozzászólás Aktív témák
-
zzolika
aktív tag
válasz
kuyarashi
#3394
üzenetére
Hogy csinálod meg azt Corelben, hogy kijelölöd az egyiket, majd az ugyanolyan vonalvastagsággal rendelkezőket egyetlen kattintással hozzáadod a kijelöléshez , majd például átszínezed őket?
kijelölöd az egyiket / Find objects / Find objects that match the currently selected object
itt bejelölheted hogy melyik tulajdonságoknak kell megegyezni, akár többet is. Aztán Find All.Ha egy másik szoftverbe akarsz elemeket áttenni, azt az exporttal tudod, akár egy kijelölt objektumot is. A vágólapon lehet nem működik. De ezt többször is megteheted. Hogy a lézergravírozód szoftvere a megnyitott, szerkesztés alatti állományba nem tud beleimportálni, hanem az importot openként, egy új dokumentum nyitásként kezeli, az meg nem a Corel hibája.
Ha van Corelben megint például 200 alakzatod egymás alatt, hogy jelölsz ki egy olyat, amelyik "középen" van, és totál takarásban.
Lenyomod az Alt-ot és úgy kattintasz, amíg oda nem érsz. Nem kell wireframe.
Vagy használhatod az Object Manager-t, ahol minden a doksiban lévő objektum fel van sorolva, minta külön réteg lenne.
Új hozzászólás Aktív témák
- LG UltraFine 4K és Smart Monitorok -30%
- Telefon felvásárlás!! Huawei P20 Lite/Huawei P20/Huawei P30 Lite/Huawei P30/Huawei P30 Pro
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ASUS VivoBook S16 S3607QA-PL018W
- HIBÁTLAN iPhone 13 Mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4170
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi


