Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BerserkGuts

    őstag

    válasz BandiHUN #2634 üzenetére

    Ebben a játékban a többség használ valamit kár szépíteni.
    +90%-ban falon át lekövetnek lehet látni könnyedén és ilyenkor integetni is szoktam nekik.
    De én kb az acc húzásra használom ha már 1et eladtam megtérült az ára de most először 2 lenne a cél.
    Szerintem megéri és vissza szerzed a játék árát is sőt többet is mert megtapasztalod milyen a játék ha a mélyére látsz.

    Sok féle tudathasadást lehet tapasztalni vannak kasztok:

    -Wh-sok ők gondolják magukról a legtöbbet mert ugye ő célozni tud, de elfelejti magáról hogy ő is csak egy csaló.
    És a legidegesebb fajta ez miatt aki mindenkit utál, de saját fajtáját is a legjobban ezeknek a tudatában van a legnagyobb zűrzavar xd.

    Vannak a kis célzás rá segítő makro, apexsim, aimbot stb ... használók ők se gondolják magukról hogy csalnának mert csak egy kicsit gyengén van beállítva ők el akarnak különülni a pc-től is de ugye már paradox többszörösen is ha valaki pc-ről pl: CronusZen-el csinálja xd és ugyan olyan csaló xd.

    Aztán vannak nyilván a full rage-ek: full aimbot+wh mindenáron nyerni akarnak akár pár kill-t is bevállalnak falakon, füstön keresztül is semmi nem számít persze ennek az ellentéte az intelligens okos csaló aki betartja a szabályokat nehogy lebukjon.

    Aztán vannak átmenetek is akik ki-be kapcsolgatják vagy módosítják játék közben pl: csak egy kis 2d radar a végére vagy csökkentett célzás rásegítés stb... Nem kell sok a győzelemhez ők a kicsit csalok típus de ez is elfelejti magáról hogy csaló xd.

    K/D sbmm meg könnyen manipulálható: vpn, időzóna stb...

    Aztán vagyok én mert biztos személyeskedés lesz itt :DDD
    aki már 30évesen pont telibe szarja hogy lesz-win-em meg vagyok nélküle is és kényelmesen tudok átjárni a kasztok között.

    [ Szerkesztve ]

    12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

Új hozzászólás Aktív témák