Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz regener #5792 üzenetére

    Jujj, ez nagyon galád... :DDD :K Gratula, villogtasd, hadd lássák, hogy ilyen is van :)
    (#5789) Segal: Biztosan sokan vannak, akik 10 kill alatt nem hoznak meccset, de ez nagyban függ a stílustól is. Nekem pl sem a rush, sem a camp nem jön be, előbbi esetben lelőnek a kemperek, utóbbi esetben pillanatok alatt megtalálnak a rush -olók :D Én valahol a kettő között tolom, több - kevesebb sikerrel, néha több tíz killel, néha 1 - 2 -vel beérve :F
    A tegnap tárgyalt játékos párosító metódus pedig tud vicces dolgokat produkálni, egyik nap 20 - 30 kill -t (10 - 15 + K/D -vel) hoz az ember meccsenként, másnap pedig fogcsikorgatva is ugyanezt - csak fordítva. Én pl sosem leszek pro játékos, de néha olyan ellenfelek közé dob a rendszer, hogy örülök, ha 2 - 3 killt össze tudok kaparni 10 - 15 halál ellenében. Máskor meg robog a szekér, és minden ellőtt skuló talál, ömlenek a killstreak -ek, az ellenfél meg írogat, hogy "...how?" (nos, mondjuk abban az egy esetben én is csak lestem, oltári mák volt :B )
    (#5803) ProEvoFan: Jah, de csak a nézésével!44! Még lőnie sem kell!
    Ezért nem játszok már normál játékot, csak HC -t :)
    (#5805) Nagy.Úr:: Ezek szerint ez messze nem egyedi probléma :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák