- OLED TV topic
- Milyen házat vegyek?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Milyen videókártyát?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Haladó fotósok digitális fényképei
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
Új hozzászólás Aktív témák
-
zserrbo
aktív tag
Helló!
Szeretném, ha valaki megírna a következő feladatra egy programot. Jövő héten prog alapból CV vizsgám lesz, addig próbálom megérteni a feladatokat.
Paraméterei két karakter tömb. A függvény másolja át a második tömb karaktereit a helyköz és tabulátor karakterek kivételével az elsőbe. Visszatérési értéke az átmásolt karakterek száma.
Amit én csináltam:
#include <stdio.h>
#include <stdlib.h>
#include <string.h>
main ()
{
int i;
char tomb1[i];
char tomb2[i];
printf ("\n\nKérek egy szót: ");
scanf ("%c",tomb1);
printf ("\n");
printf ("\n\nKérek egy szót: ");
scanf ("%c",tomb2);
printf ("\n");
for (i=0; i<strlen(tomb1); i++) {
printf("%c",tomb1[i]);
}
system ("PAUSE");
}Nah ez így nem jó, mert lefagy a program. Igaz a feladat nem írja, hogy töltsem fel a karakter tömböt, de gondoltam kipróbálom aztán kiíratom. Majd jöhetne a másolgatás és a kiíratás után megbizonyosodok, hogy tényleg mit hova másoltam. Ha kérhetem magyarázza el valaki ez hogy nézne ki.
Köszönöm!
Olvasgatom közben itt a hsz-eket. Igen elég siralmas. Sajnos nem volt túl sok programozói tudásom ennek ellenére prog infóra mentem végül mérnök infó helyett. Remélem sikerül ráéreznem és beletanulnom. Nálunk prog alapból a gyak órák semmit nem értek. Vannak, akik nem tanárnak születtek. Tanár elmondta a feladatot, gyerek elkezdte megoldani ha tudta. Majd végül leírta a megoldást a táblára aztán ment is tovább. Aki lemaradt az így járt. Előadások megértéséhez kellett volna egy alapos tudás. Nyáron foglalkozni akarok php-vel és weboldal készítéssel. Már vettem 2 könyvet Webszerkesztés stílusosan: HTMl és CSS , Bevezetés a php5 programozásba 1030 oldal asszem!
legalább alapos
Igyekszem behozni a lemaradásom.
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- RÉSZLETRE .OPCIONÁLIS. Acer Nitro V ANV15-51-554Z SZÁMLA , GARANCIA
- RÉSZLETRE . OPCIONÁLIS. HP EliteBook 840 G11 üzleti prémium laptop számlával és garanciával
- RÉSZLETRE . OPCIONÁLIS. ThinkPad L16 Gen 1 16" WUXGA, Ultra 5, 16GB RAM, 512GB SSD SZÁMLA GARANCIA
- RÉSZLETRE .OPCIONÁLIS. Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 Ultra 5 135U , 16GB , 512GB , Win11 SZÁMLA GARANCIA
- Anker 737 powerbank - PowerCore 24K - 24000 mAh 140W
- 24 hónapos PlayStation Plus Premium előfizetés a legolcsóbban, egyenesen a PlayStation-től!
- Huawei P30 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eladó Apple iPhone 13 256GB Kék / 12 hó jótállás
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A20e/Samsung Galaxy A40/Samsung Galaxy A04s/Samsung Galaxy A03s
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest