Új hozzászólás Aktív témák
-
ToMmY_hun
senior tag
válasz
Hannibhál #3748 üzenetére
Amennyiben nem kell nagy számítási teljesítmény (2D tábla játékhoz nem fog kelleni) akkor felesleges C++ nyelvben elkészíteni. Én ezt vagy szkript nyelvben írnám, vagy mondjuk Java-ban. Biztos vagyok benne, hogy mindkettőben gyorsabb lenne a fejlesztés üteme, főleg ha most tanulsz programozni.
kispx +1. Gyorsabb benne dolgozni és egy kezdőnek is könnyebben felfogható. Szerintem ez nem vallási háború, pusztán rideg tények.
-
kispx
addikt
válasz
Hannibhál #3748 üzenetére
Az eredeti kérdésedre a válaszolva: Stroustrup-nak van egy kezdőknek szánt könyve.
Viszont lehet, hogy jobban járnál egy másik nyelvvel. Pl.: C#, vagy Python
C# programozás lépésről lépésre
Nem akarok vallási háborút kiindítani, hogy ezt a két nyelvet ajánlottam, de általában a kezdők gyorsabban tudnak ezekkel haladni, mint a C++-szal.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- Motorola G55 5G - 8/256 - szürke - garanciás
- OHH! HP EliteBook 840 G8 Fémházas Laptop 14" -45% i5-1145G7 16/512 FHD IPS Iris Xe Magyar
- ELADÓ TELJES GAMER SETUP!
- Lenovo ThinkPad T14 Gen 3:i5 1250P(12mag),16GB,512GB,14"matt TOUCH,vil.HU bill,Lenovo gari 2026.6.25
- Amazfit Gtr 3 Pro okosóra dobozával újszerű állapotban
- SAMSUNG DDR4 REG ECC 32GB 2666MHz RDIMM szerver RAM modulok, nettó 15740Ft+ÁFA, 1 év gar., több db
- Bomba ár! Lenovo Miix 510-12IKB : i5-7G I 8GB I 256GB SSD I 12" Touch I Cam I W11 I Garancia!
- ÁRCSÖKKENTÉS LG 24" full HD LED IPS monitor (HDMI, DSUB, jack) eladó
- DUPLA XEON GOLD 6134!!! HP Z8 G4 LEGNAGYOBB WORKSTATION 64GB 2x8 mag 2x16 szál gamer, szerver, munka
- Csere-Beszámítás! Sapphire Pure RX 7900XT 20GB Videokártya! Bemutató darab!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest