Hirdetés
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen processzort vegyek?
- Céleszköz: LG Smart Monitor Swing
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Milyen monitort vegyek?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen TV-t vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
carl18
addikt
Ezeket a kamu akciókat nem nevezném akciónak
Ezek mindegyike olcsó kínai vacak aminek amúgy sincs nagyobb értéke. Az oldal ami " Akciózva hirdeti" Amúgy is híres erről hogy írnak egy árat lehúzzák és kész és az akció" Nem valós.
Tesómnak van egy ilyen "A+ X1" ö is erről az oldalról vette, ritka retek hangja van :S számomra élvezhetetlen, alacsony hangerőn is rossz kásás. A hangképe pocsék, ritka retek ótvar hangszóró, az akcióban szereplő többi se lehet jobb ettől. A T6 is a tesómé között mérföldes különbség vanAnyaghasználat röviden tudjátok az a bóvli olcsó kínai vacak minőség.
A másik nem értem hogy van ennyi botfülű igénytelen ember, tesóm retek bluetooth vacka 58 embert nagy része 5 csillagra értékelte. 58-ból 43 értékelte 5 csillagra, de én 1 csillagot adnák rá.
Viccen kívül aki jót akar magának kerülje ez ilyen vackot távolrólMásrészt oluv is egyszer elmondta videóban ne döljetek be az online értékeléseknek hangszóró váráslásnál.
Ez a kínai vacak ami gyakorlatilag semmi mélyet nem add a tronsmarthoz képest ilyen értékeléseket kapott.-"Nekem nsgyon bevált, jo s hangzása, hangos is, mélyet is jól adja.
Csak ajánlani tudom"
-Nagyon szépen tisztán szól, nagy hangzás fm rádió stb. Nagyon szuper csak ajánlani tudom
-Meglepően jól és nagyot szól (a méretéhez képest). Az FM antenna gyenge (nálam semmit nem talált de más cuccok is küzdeni szoktak). Jópofa, hogy hanggal mondja mikor milyen módban van, mikor csatlakozik, stb.
-
Ár / érték arányban WOW! Nagyon megérte.
Kis mérete ellenére üvölt, zeng tőle a ház. Hallani azt a 10-12 Wattot rendesen.
A gyártó nagyon ráment a tiszta hangra, így pár zenénél elég élesen szól a cucc, de ezt egy EQ-val megoldottam. Viszont tény és való, tényleg tiszta.
Olyan 90%-os hangerőig jó a basszus, utána már alig hallhatóan, de torzul.-Megfelelő ár-érték arány. Tökéletes hangzás. Az akkumulátor is sokáig bírja.
Többet nem is mutatok, mindenki dicséri a retket
Ez a hangszóró szemembe még kínai vacak "Szemét Kategória" KERÜLJÉTEK TÁVOLRÓL!
Új hozzászólás Aktív témák
- T14s Gen3 14" FHD+ IPS érintő i5-1245U 16GB 256GB NVMe magyar vbill ujjlolv gar
- XPS 15 9500 15.6" FHD+ IPS i7-10750H GTX 1650Ti 16GB 512GB magyar vbill ujjlolv IR kam új akku gar
- asrock b660 pro rs+intel 14600k+64gb ddr4 csere ps5 pro ra!
- Precision 5690 16" FHD+ IPS Ultra 7 165H RTX 1000 Ada 32GB 1TB NVMe magyar vbill ujjlolv IR kam gar
- GARANCIÁLIS Lenovo Legion (Ryzen 6600H 16Gb DDR5 512Gb SSD Nvidia 4Gb) GAMER/Tervező laptop
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 13 512GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3275, 100% Akkumulátor
- Legjobb kijelzős! ThinkPad T14s Gen 2 i5-1135G7 16GB 512GB FHD - 400nit! magyarbill 1 év garancia
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450 Aorus R7 5800X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 4060Ti 16GB Zalman N5 MF CM 650W
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 Ryzen5
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest