Hirdetés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Hobby elektronika
- Azonnali fotós kérdések órája
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Áprilisi hardverpasziánsz
- Minden fronton drágulást vár a DRAM-piacon a Trendforce
- TCL LCD és LED TV-k
- Régi CPU újrakiadásával ünnepelné a Socket AM4 tizedik évfordulóját az AMD
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
-
PROHARDVER!
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
DigitXT
#6597
üzenetére
"A motoros kérdésben viszont egy biztos: vki rá fog pacsálni!
Ha a BTC összeomlik, akkor az eladó, HA BTC-ért adta el.
Ha a BTC szárnyalni kezd, akkor a vevő, mert durván bukott."Ezzel a feltételezéssel akkor végül is oda jutunk ki, hogy nem szabad költeni a BTC-t, mert holnapra változik az árfolyama? Változik, persze! Az USD-és is és a HUF-é is változik (persze nem ekkora mértékben). Ha EUR-ért adja el, és holnap valamelyik politikus megszólal amire esik/nő a HUF az EUR-ral szemben, akkor az eladó megint bukott/nyert, mert ma adta el és nem holnap?
Lehet így is gondolkodni, de szerintem nem érdemes.
Nem ismerem az eladót, de gondolom szeretne BTC-vel is rendelkezni (mert spekulál, vagy nem, jelenleg lényegtelen).
Vagy eladja a motorját Ft-ért és vesz BTC-t, vagy egyből BTC-ért adja (cseréli?) el. Kikerülve a váltásokat/utalásokat. Ráadásul ahogy többen is említették, akár gerillamarketing is kisülhet belőle, így nagyobb publicitást nyer a hirdetése.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Milyen légkondit a lakásba?
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Villanyszerelés
- Eredeti játékok OFF topik
- Le Mans Ultimate
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Crimson Desert
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- További aktív témák...
- AMD Ryzen 5 1600X AM4
- Eladó Apple iPad (2020) 2. generáció Cellular + WiFi 512 GB
- iPhone 16 128GB gyári független hibátlan 2028.10.20. Apple jótállás
- iPhone 17 256GB gyári független hibátlan 2029.02.13. Apple jótállás
- Ryzen 7 7800X3D +ASRock X870 PRO RS WIFI +32GB 6000MHz DDR5 kit! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre kiállítva)
- Lenovo ThinkPad W541,15.6,FHD,i7-4810MQ,32GB DDR3,256GB SSD,K1100 2GB VGA,WIN10
- HP Thunderbolt 4 kábel
- Újszerű MSI Thin 15 - 15.6"FHD 144Hz - i5 -13420H - 16GB - 512GB - Win11- RTX 3050 - 2+ év garancia
- GAMER PC! Ryzen 7700X / RX 9070 / 32GB DDR5 / 1TB Gen4 / X870E /850w Platinum! BeszámítOK!
- Apple iPhone 17 Pro 512GB & 1TB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfás ár
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



