- Minden USB-C kábel egyforma? Hát NEM. És ez a baj. – Tech Percek #7
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Samsung LCD és LED TV-k
- Házimozi belépő szinten
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Milyen notebookot vegyek?
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- RAM topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
job-
tag
válasz
capulet75 #44068 üzenetére
Az alkalmazások csak akkor lesznek gyorsabbak, ha a ram-ból futnak, különben egyáltalán nem. Sem a rendszertőltés, sem az alkalmazások.
A videókari, csak akkor gyorsúl, ha a jelenlegi HT elbírja, illetve a jelenlegi CPU órajel nem tudta kihalytani. A HT sebességét a tuning észrevehetően nem befolyásolja, de ha nagyon felporog, nem indúl a lap.
Ezt nem egy adott hardver-re írom, ez általánosan így műkszik. -
job-
tag
válasz
katt777 #44006 üzenetére
A win7 mentési adatkezelése egészen jól működik, ez volt az uccsó szál, mielőtt újra telepítettem volna az egész gépet és meglepő, de tényleg működött, lezajlott és azóta minden ok.
Itt sosem volt össze vissza telepítés, tehát a problémát nem ez okozta.
90%, hogy egyszerűen a driver megadta magát, de igazán akkor sem értem, de ezt a fentiekben már ecseteltem. Köszönöm a hozzászólásodat és tanácsodat, megfogadom.
-
job-
tag
válasz
ADAM1337 #44004 üzenetére
Se csökkentett mód, se boot cd, se 640x480, nem akart indulni, ugyanúgy befagyott.
Hameg persze betettem egy másik karit, akkor nem láttam az ati drivert, így nem tudtam gyalúlni. A driver sweeper-el gyalúltam az összes ati cuccot, a jelenség akkor is ugyanez volt.
Nem értem mi van? Lehet a sweeper, nem vette le a sérült drivert és még a winfos mindíg azon indította. -
job-
tag
válasz
katt777 #44002 üzenetére
Igen, Adam1337-nek igaza volt. Persze a táp is karcsú, de idáig erről ment. Valamiért megsérülhetett a driver, mert visszaállítási ponttal sikerült életre keltenem, sehogy máshogy.
Ha a drivere nincsen meg, a fent leírt jelenség van, így másik drivert nem is tudtam telepíteni rá, hisz az indulásnál befagy a képernyő, és vak vagyok kezelni a gépet.
A visszaállítási pontot is csak úgy tudtam előcsalni a gépből, hogy videókari csere-visszaállítás-videokari vissza és ment.
Pár réggebbi drivert próbáltam feltenni, közülük 9.1, 8.12, 8.4, eggyiknek a driverét sem ismerte fel. Csak a 9.11-el hajlandó jól futni, hogy kezelhető is legyen a CCC.
Minden esetre nem értem a helyzetet, hisz minden kártya driver, vagy winfos alapdriver segítségével is elindul, hogy rá tudja tenni az ember fia a megfelelő drivert, hát ez nem megy!
Az a gyanúm hogy a win7 csinákolja ezt.
Köszönöm a hozzászólásokat. -
job-
tag
Sziasztok!
Segítségetekre lenne szükségem, hátha találkoztatok már hasonló problémával.
A kártya mivel gondom akadt VisionTek 3870X2 1G OC, 4 DVI. Op. rendszer Windows 7 Ultimate 64 bit.
A CCC 9.11-en idáig ki volt kapcsolva a Crossfire, mert 3 DVI kimenetet használok. Ma egy játéknak kicsit kevésnek bizonyúlt az egy magos támogatás ezért visszakapcsoltam a Crossfire-t, restartoltam. Indításnál a "Starting Windows" logós ablaknál közvetlen a bejelentkezés elött, a kép lefagy és a win7 logó körűl csíkozás jelenik meg körkörösen. (kb úgy, belűl a logó 32bit szín, kívül a csikok 16). Tehát a kép lefagy, de a Win7 felál alatta kép nélkül.
Megőrít a téma,.
Van valami ötletetek, hogy mitől csinálhatja ezt?
Hozzáteszem nincsen túl nagy táp a gépben, 420 Enermax, csinálhatja ezt a táp gyengesége miatt? Biztos lehetek benne, ha tápot cserélek, ez volt a hiba?
Driver, vagy kártya hiba?
Segítsetek kérem!! -
job-
tag
Légyszi írjatok nekem olyan játékcímeket, mik támogatják a kétprocis videókarit. Idáig nem nagyon találtam ilyet.
-
job-
tag
Üdv nektek!
Mostanság jutottam hozzá egy VisionTek 3870x2 1G OC karihoz, ezen a deszkán 4 db DVI csati van. Van valakinek tapasztalata abban, hogy a 4 kimenet, milyen megjelenítési módokra képes. Jelenleg sajna csak 2 asus mw221u-van. 4 monitoros megjelenítés esetén ki tudja terjeszteni a win asztalt? Illetve szeretnék végre 2 monitoron játszani, de ez még sosem sikerült, mindig csak az egyiken jelenik meg a játék, ha ablakos módot állítok be egy adott játéknak, akkor az ablak mérete fix így a két monitor közé tudom húzni,de nem tölti ki mindkét kijelzőt. kérem hogy segítsetek.
Új hozzászólás Aktív témák
- Politika
- Sorozatok
- Külpolitika
- Minden USB-C kábel egyforma? Hát NEM. És ez a baj. – Tech Percek #7
- Villanyszerelés
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- BestBuy topik
- Tőzsde és gazdaság
- Revolut
- Jövedelem
- További aktív témák...
- Huawei P20 Lite 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 24GQ50F-B - 24" VA / 1920x1080 FHD / 165Hz 1ms / AMD FreeSync Premium / Adaptive Sync / HDR 10
- Lenovo ThinkCentre M720q/ Dell OptiPlex 3060- 3070/ Hp EliteDesk 800 mini, micro PC-Számla/garancia
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 docking station
- TP-Link Archer C1200 Router eladó (1200 Mb/s Wi-Fi)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest