Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz westlake #248 üzenetére

    Másoknál viszont igen, sőt: nem egy, nem két ember emiatt adta el emiatt a Deluxe-ot. A maradéknak pedig jó esetben volt valami módszere, amivel 10-ből csak 1-szer bootolt 1x PCIe-vel a lap. :( (OK, ez nem mindegyikre jellemző, de látszik, hogy attól még itt valami nem kerek.)

    Úgy látom, ebben a lapban csak az FSB-lyukat küszöbölték ki, amit - bár erről nem vagyok meggyőződve - a C2-es chipset számlájára lehet írni. A CL3, a PCIe 1x, a droop éppúgy megmaradt. (Az lenne az abszolút csúcs, ha kiderülne, hogy az X-Fi kártyákkal sem megy - tervezem, hogy veszek egy ilyet.)
    Igaz, hogy ellátták egy csomó tuningopcióval, csakhogy ebből a szempontból nekem a P5B Deluxe is elég lenne, amint a topic elején ezt le is írtam...elsősorban a bugok kijavítását vártam a Commandotol, a tuningteljesítménye csak a hab lett volna a tortán.

    Nekem egy ilyen lapra nincs szükségem, főleg, ha 21K-val olcsóbban szerzek egy DS4-et, ami mentes ezektől a hibáktól. (Még PWM-blokkot is egyszerűbb csináltatni rá... ;])

Új hozzászólás Aktív témák