Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reggie0
    titán

    Ez nem analóg működés.
    Analóg működés akkor lenne, ha analóg módon működne, mint egy kormány vagy kontrollerkar. De nem úgy működik, mert csak meghatározott helyeket jelölhetsz ki egy sávon. Ezt a technológia teszi egyszerűen lehetővé. De ettől még nem lesz analóg.
    Majd, ha egy billentyűt finoman lenyomva pont annyira tekeredik el az autós játékban a kormány, mint a lenyomás mértéke, akkor lehet analóg billentyűzetről beszélni.
    Addig meg csak mágneses billentyűzet, abból is a TMR.

    Tehat a billentyuzet analog, csak a szoftver/driver nem.

  • Az analóg folytonos változást jelent, a digitális szakaszost. Ez szerinted melyik a kettő közül?

    ez megint értrlmezés kérdése, meg az, h jól megmondjátok...
    A lenyomás útján bármelyik pontra állítható a gombnyomás, akkor ez melyik? De szedd össze magad, írd meg kb. az összes analóg billencs gyártónak, h az nem az... engem nem kell győzködni, pont nem érdekel, h te ezt minek hívod... :D
    ha akkora igény lenne ilyenre, valószínűleg már megcsinálták volna. Vannak diy billencsek, de még egy esp is tud analógot fogadni, leírás van hozzá, lehet kormányt, joysticket, billencset építeni... hajrá, taroljátok le a piacot :R

    "Megdöbbentő, hogy még mindig írógépszerűen kell írnunk, 100 éve bár fejlődik a technika, az ergonómia nem igazán.."
    linkelhetnénk ergo és split billencseket, van fejlödés. De ha nincs rá megfelelően negy kereslet, akkor marad a prémium-horror ár, az egyedi cnc vagy 3d print házak, amik drágák.

  • Héraklész
    senior tag

    Ezzel az a baj, hogy maga a billentyűzet, mint absztrakció, ezt egyáltalán nem támogatja. Se a Windows, se a játékok, se semmi.

    Szóval neked nem az a bajod, hogy ez a billentyűzet nem analóg (mert amúgy az), hanem az, hogy nincs olyan absztrakciós réteg, ami ezt az analóg működést kihasználja és ez a probléma teljesen független bármilyen HW-től, mert ez tisztán szoftveres (és szinte teljes mértékben olyan szoftvert érint, ami magában a PC-ben fut, nem a billentyűzeten).

    Első körben a gyártó készítsen hozzá szoftvert, teremtse meg azt a bevitelieszköz-környezetet driver szinten, hogy a programok alkalmazhassák. Aztán ha elterjed, nyilván az OS intézi.
    Megdöbbentő, hogy még mindig írógépszerűen kell írnunk, 100 éve bár fejlődik a technika, az ergonómia nem igazán.

  • Héraklész
    senior tag

    ez analóg még attól, hogy csak 4 pontra lehet vmit mapolni. Azoknak a helye változtatható, nagyon kis lépésekben.

    Az analóg folytonos változást jelent, a digitális szakaszost. Ez szerinted melyik a kettő közül?

  • dabadab
    titán

    Hát, szerintem a billentyűzetnek semmiképpen sem része mondjuk a Wolfenstein.
    Komolytalan.

    a billentyűzet tud gamepadként is funkcionálni
    Jelenleg ezt így oldották meg és ezt a nevet kapta. Emiatt fog analóg módon működni a billentyűzet. Ha ez nincs, akkor van egy mágneses billentyűzeted, de analóg módon nem fog működni, mert nincs olyan szoftver ami képes lenne kezelni. Így lényegében marad egy hagyományos digitális billentyűzet némi extrával. Vagyis ez nem egy analóg billentyűzet.

    Az lenne az igazi analóg billentyűzet, ha rendszerszinten analóg beviteli eszközként kezelnék és az analóg értékeket nem csak a billentyűzet szoftvere látná, hanem minden más is.
    De ez megint a szoftveres oldal, amit, ha nem programoznak le, akkor nem fog működni. Vagyis nem lesz analóg beviteli eszköz a billentyűzetből.
    Így megnevezés terén is sokkal kevésbé lenne megtévesztő a mágnesest használni. Nem feltételezné az ember, hogy képes lehet az analóg bevitelre.

    Az lenne az igazi analóg billentyűzet, ha rendszerszinten analóg beviteli eszközként kezelnék és az analóg értékeket nem csak a billentyűzet szoftvere látná, hanem minden más is.

    Egészen pontosan erről beszéltem.

    Ez nincs megoldva, vagyis ez nem a billentyűzet hiányossága, hanem a komplett szoftveres rendszeré. És ezért hoztam ide a Wolfensteint, mert ha lenne ilyen analóg billentyűzet device a Windowsban (nyilván USB HID device-ként kellene megcsinálni), az még nem lenne elég, ahhoz, hogy azok menjenek a játékokban, a játékoknak is kellene kezelniük ezt. Ezért mondtam, hogy a Wolfenstein nem része a billentyűzetnek. Most már érted?

    Itt most az van, hogy egy billentyűzeten olyasmit kérsz számon, amihez tulajdonképpen semmi köze, nem is igéri, de te megálmodtad, hogy így kellene lennie (miközben teljesen pontosan tudod, hogy ez nem létező dolog) és itt vered az asztalt, hogy miért nem ilyen.

  • Ma már szerves része a hardvernek a szoftver.

    Hát, szerintem a billentyűzetnek semmiképpen sem része mondjuk a Wolfenstein.

    A szoftveres részével is tévedsz

    Nem, ott te tévedsz. Az a funkció, amit leírsz, az nem egy analóg billentyűzet, hanem az, hogy a billentyűzet tud gamepadként is funkcionálni.
    Baromi nagy különbség és láthatóan azért reklamálsz, mert ezt félreértetted.

    Hát, szerintem a billentyűzetnek semmiképpen sem része mondjuk a Wolfenstein.
    Komolytalan.

    a billentyűzet tud gamepadként is funkcionálni
    Jelenleg ezt így oldották meg és ezt a nevet kapta. Emiatt fog analóg módon működni a billentyűzet. Ha ez nincs, akkor van egy mágneses billentyűzeted, de analóg módon nem fog működni, mert nincs olyan szoftver ami képes lenne kezelni. Így lényegében marad egy hagyományos digitális billentyűzet némi extrával. Vagyis ez nem egy analóg billentyűzet.

    Az lenne az igazi analóg billentyűzet, ha rendszerszinten analóg beviteli eszközként kezelnék és az analóg értékeket nem csak a billentyűzet szoftvere látná, hanem minden más is.
    De ez megint a szoftveres oldal, amit, ha nem programoznak le, akkor nem fog működni. Vagyis nem lesz analóg beviteli eszköz a billentyűzetből.
    Így megnevezés terén is sokkal kevésbé lenne megtévesztő a mágnesest használni. Nem feltételezné az ember, hogy képes lehet az analóg bevitelre.

  • dabadab
    titán

    Ma már szerves része a hardvernek a szoftver. Így nem lehet eltekinteni a szoftver hiányosságaitól.
    Ez még mindig csak egy mágneses billentyűzet. Pont azért nem lesz analóg, amit te is írsz, nem programozták le azt a részt, amivel igazi analóg beviteli eszköz lehetne. Mint egy analóg kontroller. Mert ezt a módot konkrétan gamepad-nak hívják és ilyenkor a rendszer és a játékok is így kezelik. Ez jár némi korlátozottsággal, de mégis több, mint, ha nem lenne ez a funkció.

    A szoftveres részével is tévedsz. A billentyűzet tudja, hogy milyen jelet kell kiküldenie és a rendszernek ehhez nem lesz szüksége extra szoftverre.
    Persze ahhoz, hogy ezt tudja, be kell állítani, ami szoftvert igényel, de a programnak nem kell egyfolytában működnie, hogy működjön a beállítás. A billentyűzet tárolja.

    Nekem van analóg billentyűzetem, amellyel képes vagyok megcsinálni azt, amit korábban írtam. Vezetésben ki is szoktam használni.
    És sajnos már kellett billentyűzetet visszaküldenem, mert azt írták fórumon, hogy tudja ezt az analóg funkciót, de nem tudta. És ebben a gyártó is megerősített, nem én bénáztam el.

    És pontosan ezért nem kellene ezeket a mágneses billentyűzeteket analóg billentyűzetnek hívni, mert nem azok.
    Nem mellesleg nem csak én jártam meg, más is keresett már különböző mágneses billentyűzeteken analóg beviteli módot, de nem talált.

    Ma már szerves része a hardvernek a szoftver.

    Hát, szerintem a billentyűzetnek semmiképpen sem része mondjuk a Wolfenstein.

    A szoftveres részével is tévedsz

    Nem, ott te tévedsz. Az a funkció, amit leírsz, az nem egy analóg billentyűzet, hanem az, hogy a billentyűzet tud gamepadként is funkcionálni.
    Baromi nagy különbség és láthatóan azért reklamálsz, mert ezt félreértetted.

  • Ezzel az a baj, hogy maga a billentyűzet, mint absztrakció, ezt egyáltalán nem támogatja. Se a Windows, se a játékok, se semmi.

    Szóval neked nem az a bajod, hogy ez a billentyűzet nem analóg (mert amúgy az), hanem az, hogy nincs olyan absztrakciós réteg, ami ezt az analóg működést kihasználja és ez a probléma teljesen független bármilyen HW-től, mert ez tisztán szoftveres (és szinte teljes mértékben olyan szoftvert érint, ami magában a PC-ben fut, nem a billentyűzeten).

    Ma már szerves része a hardvernek a szoftver. Így nem lehet eltekinteni a szoftver hiányosságaitól.
    Ez még mindig csak egy mágneses billentyűzet. Pont azért nem lesz analóg, amit te is írsz, nem programozták le azt a részt, amivel igazi analóg beviteli eszköz lehetne. Mint egy analóg kontroller. Mert ezt a módot konkrétan gamepad-nak hívják és ilyenkor a rendszer és a játékok is így kezelik. Ez jár némi korlátozottsággal, de mégis több, mint, ha nem lenne ez a funkció.

    A szoftveres részével is tévedsz. A billentyűzet tudja, hogy milyen jelet kell kiküldenie és a rendszernek ehhez nem lesz szüksége extra szoftverre.
    Persze ahhoz, hogy ezt tudja, be kell állítani, ami szoftvert igényel, de a programnak nem kell egyfolytában működnie, hogy működjön a beállítás. A billentyűzet tárolja.

    Nekem van analóg billentyűzetem, amellyel képes vagyok megcsinálni azt, amit korábban írtam. Vezetésben ki is szoktam használni.
    És sajnos már kellett billentyűzetet visszaküldenem, mert azt írták fórumon, hogy tudja ezt az analóg funkciót, de nem tudta. És ebben a gyártó is megerősített, nem én bénáztam el.

    És pontosan ezért nem kellene ezeket a mágneses billentyűzeteket analóg billentyűzetnek hívni, mert nem azok.
    Nem mellesleg nem csak én jártam meg, más is keresett már különböző mágneses billentyűzeteken analóg beviteli módot, de nem talált.

  • azt nem olvastad, h itt állíthatod hol kapcsoljon? Analóg módon, szinte a teljes bottom out-ig oda rakod a kapcsolást (igen, itt már on/off), ahova akarod. ennél analógabbat mit? Írja ki lenyomás közben a newton-t vagy a lenyomott mm-t?
    Ha kihagyod az sw részt, akkor van egy marék mágneses bármid, nem billencsed.

    Nem tudom miért írod ezt. Ha nem nyitsz meg egyetlen egy kezelőfelületet sem, amiben tudod állítani a billentyűzet paramétereit, attól ez még egy beviteli eszköz marad és működni fog, mint billentyűzet. Pont úgy, mint a többi.
    Az, hogy áttolhatom az aktuációs pontot máshova, egy érdekes funkció, ami kell is a kevés kapcsoló variáció miatt, így, ha valakinek kicsit nehezebb az ujja, akkor a gyenge kezdeti erő miatt könnyen lenyomhat egy billentyűt. Egy mechanikuson ez megoldható kapcsoló vagy rugócserével. Egy mágnesesnél egyszerűbb átállítani az érzékelési pontot. Kényelmesebb.

  • dabadab
    titán

    Halványabb? Elég érdekes lehet.
    Sokkal valóságosabb, ha azt írod, hogy kicsit lenyomva lassan ismétel, nagyon lenyomva gyorsabban ismétel. De ez jelenleg csak win beállítástól függ.

    Amúgy igen az analóg működés az, mikor a játékban úgy tudsz sétából futásba váltani, hogy közte van egy átmeneti szakasz. Vagyis mondjuk tudsz gyalogolni, ami a sétánál gyorsabb, de még nem futás.
    Vagy a másik sokkal jobb példa, hogy autós játékban úgy tudod nyomkodni az AD-t, hogy a jármű finoman kanyarodik, mint egy kontrollernél. Vagy a WS-nél nem csak padlógáz vagy padlófék van, hanem lehet finoman is adagolni. Ez az analóg működés.

    Ezzel az a baj, hogy maga a billentyűzet, mint absztrakció, ezt egyáltalán nem támogatja. Se a Windows, se a játékok, se semmi.

    Szóval neked nem az a bajod, hogy ez a billentyűzet nem analóg (mert amúgy az), hanem az, hogy nincs olyan absztrakciós réteg, ami ezt az analóg működést kihasználja és ez a probléma teljesen független bármilyen HW-től, mert ez tisztán szoftveres (és szinte teljes mértékben olyan szoftvert érint, ami magában a PC-ben fut, nem a billentyűzeten).

  • A szoftverek részéről ez a mágneses billentyűzet nem különb, mint bármely más típusú billentyűzet, legyen az membrános vagy mechanikus.
    A szoftverek csak azt látják, hogy le van nyomva egy billentyű vagy nincs.
    A szoftvereket teljesen hidegen hadja, hogy mennyire nyomod le azt a billentyűt.
    Ha ráprogramozol egy kapcsolóra több billentyűt, az sem lesz más a szoftver részéről, minthogy lenyomtál egyszerre több billentyűt.
    Ez nekem elég digitálisnak tűnik.

    azt nem olvastad, h itt állíthatod hol kapcsoljon? Analóg módon, szinte a teljes bottom out-ig oda rakod a kapcsolást (igen, itt már on/off), ahova akarod. ennél analógabbat mit? Írja ki lenyomás közben a newton-t vagy a lenyomott mm-t?
    Ha kihagyod az sw részt, akkor van egy marék mágneses bármid, nem billencsed.

  • Egyébként mit várnál egy analóg működéstől? Ha csak kicsit nyomod le, akkor halványabb betűt ír, vagy mit?

    Halványabb? Elég érdekes lehet.
    Sokkal valóságosabb, ha azt írod, hogy kicsit lenyomva lassan ismétel, nagyon lenyomva gyorsabban ismétel. De ez jelenleg csak win beállítástól függ.

    Amúgy igen az analóg működés az, mikor a játékban úgy tudsz sétából futásba váltani, hogy közte van egy átmeneti szakasz. Vagyis mondjuk tudsz gyalogolni, ami a sétánál gyorsabb, de még nem futás.
    Vagy a másik sokkal jobb példa, hogy autós játékban úgy tudod nyomkodni az AD-t, hogy a jármű finoman kanyarodik, mint egy kontrollernél. Vagy a WS-nél nem csak padlógáz vagy padlófék van, hanem lehet finoman is adagolni. Ez az analóg működés.

  • jah... aha. okééé :DD

    A szoftverek részéről ez a mágneses billentyűzet nem különb, mint bármely más típusú billentyűzet, legyen az membrános vagy mechanikus.
    A szoftverek csak azt látják, hogy le van nyomva egy billentyű vagy nincs.
    A szoftvereket teljesen hidegen hadja, hogy mennyire nyomod le azt a billentyűt.
    Ha ráprogramozol egy kapcsolóra több billentyűt, az sem lesz más a szoftver részéről, minthogy lenyomtál egyszerre több billentyűt.
    Ez nekem elég digitálisnak tűnik.

  • dabadab
    titán

    Nem analóg switch. Csak egy mágnes van benne. Attól még nem lesz analóg.

    Igen, szoftveresen ennyit tud, vagyis analógnak hívni egy elég nagy megtévesztés, mert direkt analóg módon nem képes működni.

    Nem az a lényeg, hogy hány ember hiányolja, hanem, hogy egyeseket megvezetnek, míg akik olyat keresnek, amelyik ténylegesen tudja az analóg funkciót, azok könnyen átverve érezhetik magukat. Ráadásul akinek fogalma nincs arról, hogy mi kell az illetőnek, gond nélkül rossz ajánlást fog adni.
    Szerintem ez eléggé kellemetlen mind az ajánlónak, mind a kérdezőnek. És valakinek biztos, hogy anyagi kára lesz, ha másnak nem, akkor az eladónak a visszaküldés miatt.

    Ezért kellene helyén kezelni a dolgot és a "mágneses" billentyűzetet nem analógnak hívni.

    Egyébként mit várnál egy analóg működéstől? Ha csak kicsit nyomod le, akkor halványabb betűt ír, vagy mit?

  • analog features
    Itt a lényeg. Ez csak egy fícsör. Attól, hogy kihasznál egy analóg funkciót, még nem lesz analóg és nem fog analóg módon működni.
    Ha úgy írják meg a programot, ami alapesetben pont úgy is van megírva, hogy érzékel vagy nem érzékel, akkor csak on és off állapota van. Az, hogy ezt el tudod tolni, még nem lesz analóg.
    Ennyi erővel a mecha billentyűzetem is analóg lehet, hiszen, ha kapcsolót cserélek, akkor változtattam az aktuáció pontját, attól függően, hogy az adott kapcsolóban éppen hol van ez a pont.
    Az, hogy ez szoftveres vagy hardveres megoldás, mindegy. Kényelem szempontjából nem túl előnyös a kapcsolócsere, az biztos. De akár komplett PCB-t is lehet sokszor gyorsan cserélni.
    És az ember a mágneses billentyűzetét sem állítgatja állandóan. A cél érdekében beállít pár profilt, majd ezt váltogatja.

    jah... aha. okééé :DD

  • jó, akkor ez neked digitális, on/off switch???
    While the switch can be configured as a standard "on/off" (digital) input, the TMR technology measures the change in magnetic field as a key moves. This enables analog features like adjustable actuation points (down to 0.01 mm precision) and rapid-trigger, allowing for variable input, similar to traditional Hall effect switches.

    analog features
    Itt a lényeg. Ez csak egy fícsör. Attól, hogy kihasznál egy analóg funkciót, még nem lesz analóg és nem fog analóg módon működni.
    Ha úgy írják meg a programot, ami alapesetben pont úgy is van megírva, hogy érzékel vagy nem érzékel, akkor csak on és off állapota van. Az, hogy ezt el tudod tolni, még nem lesz analóg.
    Ennyi erővel a mecha billentyűzetem is analóg lehet, hiszen, ha kapcsolót cserélek, akkor változtattam az aktuáció pontját, attól függően, hogy az adott kapcsolóban éppen hol van ez a pont.
    Az, hogy ez szoftveres vagy hardveres megoldás, mindegy. Kényelem szempontjából nem túl előnyös a kapcsolócsere, az biztos. De akár komplett PCB-t is lehet sokszor gyorsan cserélni.
    És az ember a mágneses billentyűzetét sem állítgatja állandóan. A cél érdekében beállít pár profilt, majd ezt váltogatja.

  • Nem analóg switch. Csak egy mágnes van benne. Attól még nem lesz analóg.

    Igen, szoftveresen ennyit tud, vagyis analógnak hívni egy elég nagy megtévesztés, mert direkt analóg módon nem képes működni.

    Nem az a lényeg, hogy hány ember hiányolja, hanem, hogy egyeseket megvezetnek, míg akik olyat keresnek, amelyik ténylegesen tudja az analóg funkciót, azok könnyen átverve érezhetik magukat. Ráadásul akinek fogalma nincs arról, hogy mi kell az illetőnek, gond nélkül rossz ajánlást fog adni.
    Szerintem ez eléggé kellemetlen mind az ajánlónak, mind a kérdezőnek. És valakinek biztos, hogy anyagi kára lesz, ha másnak nem, akkor az eladónak a visszaküldés miatt.

    Ezért kellene helyén kezelni a dolgot és a "mágneses" billentyűzetet nem analógnak hívni.

    jó, akkor ez neked digitális, on/off switch???
    While the switch can be configured as a standard "on/off" (digital) input, the TMR technology measures the change in magnetic field as a key moves. This enables analog features like adjustable actuation points (down to 0.01 mm precision) and rapid-trigger, allowing for variable input, similar to traditional Hall effect switches.

  • igazunk van...
    pontosítok, analóg switch, ami szoftveresen ennyit tud: 4 pont. Igen, ez már nem analóg működés. De nem tudom hány ember hiányolja.... :D

    Nem analóg switch. Csak egy mágnes van benne. Attól még nem lesz analóg.

    Igen, szoftveresen ennyit tud, vagyis analógnak hívni egy elég nagy megtévesztés, mert direkt analóg módon nem képes működni.

    Nem az a lényeg, hogy hány ember hiányolja, hanem, hogy egyeseket megvezetnek, míg akik olyat keresnek, amelyik ténylegesen tudja az analóg funkciót, azok könnyen átverve érezhetik magukat. Ráadásul akinek fogalma nincs arról, hogy mi kell az illetőnek, gond nélkül rossz ajánlást fog adni.
    Szerintem ez eléggé kellemetlen mind az ajánlónak, mind a kérdezőnek. És valakinek biztos, hogy anyagi kára lesz, ha másnak nem, akkor az eladónak a visszaküldés miatt.

    Ezért kellene helyén kezelni a dolgot és a "mágneses" billentyűzetet nem analógnak hívni.

  • Ez nem analóg működés.
    Analóg működés akkor lenne, ha analóg módon működne, mint egy kormány vagy kontrollerkar. De nem úgy működik, mert csak meghatározott helyeket jelölhetsz ki egy sávon. Ezt a technológia teszi egyszerűen lehetővé. De ettől még nem lesz analóg.
    Majd, ha egy billentyűt finoman lenyomva pont annyira tekeredik el az autós játékban a kormány, mint a lenyomás mértéke, akkor lehet analóg billentyűzetről beszélni.
    Addig meg csak mágneses billentyűzet, abból is a TMR.

    igazunk van...
    pontosítok, analóg switch, ami szoftveresen ennyit tud: 4 pont. Igen, ez már nem analóg működés. De nem tudom hány ember hiányolja.... :D

  • ez analóg még attól, hogy csak 4 pontra lehet vmit mapolni. Azoknak a helye változtatható, nagyon kis lépésekben.

    Ez nem analóg működés.
    Analóg működés akkor lenne, ha analóg módon működne, mint egy kormány vagy kontrollerkar. De nem úgy működik, mert csak meghatározott helyeket jelölhetsz ki egy sávon. Ezt a technológia teszi egyszerűen lehetővé. De ettől még nem lesz analóg.
    Majd, ha egy billentyűt finoman lenyomva pont annyira tekeredik el az autós játékban a kormány, mint a lenyomás mértéke, akkor lehet analóg billentyűzetről beszélni.
    Addig meg csak mágneses billentyűzet, abból is a TMR.

  • A címmel ellentétben nekem az derül ki a cikkből, hogy ez nem analóg.
    Szerintem jó lenne leszokni a mágneses billentyűzeteknél az analógozásról, ha nem képes szoftveresen analóg módon viselkedni.
    Ez egy mágneses billentyűzet.
    Majd, ha megcsinálják a billentyűzethez azt a módot, ami képes a raw értékeket valamilyen módon, teljes egészében átvinni egy másik programba, akkor analóg lesz.
    Amíg csak kapcsolgat, addig olyan, mint egy normál billentyűzet némi extrávala. Létezik több állású kapcsoló is. Bekötés alapján külön-külön értéket is képviselhetnek, de akár össze is adódhatnak. Mondjuk ilyet billentyűzetbe nem gyártottak, de ez nem a technika hibája. Csak akarat kellett volna hozzá.

    ez analóg még attól, hogy csak 4 pontra lehet vmit mapolni. Azoknak a helye változtatható, nagyon kis lépésekben.

  • A címmel ellentétben nekem az derül ki a cikkből, hogy ez nem analóg.
    Szerintem jó lenne leszokni a mágneses billentyűzeteknél az analógozásról, ha nem képes szoftveresen analóg módon viselkedni.
    Ez egy mágneses billentyűzet.
    Majd, ha megcsinálják a billentyűzethez azt a módot, ami képes a raw értékeket valamilyen módon, teljes egészében átvinni egy másik programba, akkor analóg lesz.
    Amíg csak kapcsolgat, addig olyan, mint egy normál billentyűzet némi extrávala. Létezik több állású kapcsoló is. Bekötés alapján külön-külön értéket is képviselhetnek, de akár össze is adódhatnak. Mondjuk ilyet billentyűzetbe nem gyártottak, de ez nem a technika hibája. Csak akarat kellett volna hozzá.

  • Nekem az a bajom ezekkel, h mind egyforma... Alin 15 db ilyen van, nyilván más-más minőség, de nah... Valamivel több kreativitást elvárnék. írom ezt úgy, h még a cserri előtt volt Xtrfy egerem és most is az van, a márkát kedvelem. De ebben a billencsben semmi egyedi nincs (kinézetre és nem a kapcsolókra értem). :B

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés