- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- OLED TV topic
- Fujifilm X
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- ZIDOO médialejátszók
- ASUS blog: Ideális olcsó utazós gép lett az új Vivobook S14
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- CPU léghűtés kibeszélő
-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Undoroid
őstag
válasz
kemcso #23423 üzenetére
Szia!
Keresgéltem pár dolgot az interneten és ráakadtam erre az oldalra: Starduino
Megnyitottam az egyik leírását és szinte pont ezt a jelenséget próbálta meg a szerző kiszűrni az egyik projektjénél: ITT találhatod az írását és a hibajelenség megoldását!
Elég részletesen leír mindent és a javításaira irányuló változások tapasztalatait, ami sokat tud segíteni! Ráadásul mindezt érthetően és ráadásul Magyar nyelven!
A kódjait végig kommenteli, hogy jobban érthető legyen!
A kezdő oldal legvégén -az utolsó mondatokban- minden szerzői jogáról lemond, de legalább "csillagozással" lehet minősíteni az írást! Részemről minden elolvasott cikk után ezt megteszem! Hátha tovább fog folytatódni az eddigi hosszú lista!
Ha lehetne, akkor kitetetném a linkjét az első hozzászólásba is! Másoknak is hasznos lenne!Szerk: Már ott van!
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! HP EliteBook 820 G2 - i5-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Serries X
- HYNIX 2GB DDR3 RAM eladó
- Apple iPhone SE 2020 64GB, Yettel függő, 1 Év Garanciával
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest