Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajduzoli

    csendes tag

    Eddigi tapasztalatom az elmúlt 2 nap alatt. THL W8.
    A Minideal-nek egy óriási nagy 5* mert úgy hogy volt egy 3 napos ünnep 1 hétvége, megrendeléstől számítva 15 nap után a kezembe volt a telefon. A dobozra az volt írva Gift 15 dollar Kitchen & Garden. A VÁM-on még csak ki sem bontották a csomagot. :DD Singpostal küldtél ami ingyenes volt. Maga a telefon nagyon gyors. Egyfolytában nyúzom azóta. Nem sikerült még semmivel megakasztanom. A magyar nyelvű menü 98%-os. Talán csak 2 helyen nem volt igazán magyar. Wifi-vel való kapcsolódás 2-3 másodperc. A 3G tökéletesen megy kapcsolódás 2-3 másodperc. GPS jel elsőre azt írta 99900 méter pontosság. Miután kimentem az utcára és nyomtam 3G alatt egy új GPS adat letöltést azonnal megjavult. Valószínű a WIFI általi helybeazonosítás megzavarja a térképet. Első csatlakozásra 12 fix műholdat talált fél perc alatt. A panel erkélyén állva 6-7 fix műhold. Ez elég jó a Samsung Galaxy S-emhez képest ami itt nem is talált egyáltalán. A tömböktől csak pár méterre kezdett venni 1-2 jelet. Gyönyörű a kijelzője. Szerintem szebb mint a SGS 3-é. páromnak az van így könnyű összehasonlítani. Nem recseg ropog a hátlap. Fixen fogja. Az oldal kialakítása pozitívan annyiban tér el a SGS3-től, hogy picit szögletes. Ez azért jó mert nem csúszik ki a kézből és kényelmesen fixen tudjuk fogni. Páromé pedig már csúszott ki 1-2szer már a kezemből.
    Vakuval este fényképeztem és nagyon jó lett. majd lehet csinálok pár teszt képet csak legyen több időm.



    Lenovo G770, THL W8 szürke

Új hozzászólás Aktív témák