Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • St3ven

    addikt

    válasz atillaahun #17011 üzenetére

    "Skype-on meg a felhasználónevedet kell beírni ugyanehhez."

    Na látod, a Skype felhasználónévhez meg regizni kell előtte valahol. És nyilván aktiválni is kell a fiókot. Ráadásul a Skype meg zabálja is az akksit, a marketet olvasva pedig rengeteg embernek gondja van vele, meg is látszik az értékelésén. Nekem is fent volt, de le is szedtem, mert hiába voltam bejelentkezve hol frissítette a kontaktok online státuszát, hol nem, hol megkaptam az üziket, hol nem, és mellette még a rendszert is kegyetlenül belassította.

    "Azért gondolom azt te is tudod, hogy Viber-ral csak olyat hívhatsz, akinek szintén fel van telepítve a program, SIP/VOIP alapon pedig feltétel nélkül bármilyen telefonszámot, akár külön telepített program nélkül is (2.3.4). Így lehet nem túl reális e két dolog összehasonlítása."

    Persze hogy tudom. És valóban, nem reális az összehasonlítás, ez nem is kérdés, két eltérő koncepcióról beszélünk.

    De még egyszer mondom, az átlag mobiltelefon-használó nem fog beállításokat keresgetni meg megadni (ráadásul milyen átlagfelhasználónak van 2.3.4-es android a telóján?), hanem csak annyit mondanak neki: "tedd fel ezt a progit, majd írd be a telszámod és ingyen beszélgethetünk, mert nekem is fent van a progi".

    És működik, nem is rosszul.

    Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Aktív témák