Hirdetés
- Félrevezető a Tesla önvezető marketingje, mégis zöld utat kaphat Európában
- Kisétvágyú Radeon RX 9060 XT-t hozott az AMD
- Új képmotorral mutat fügét a ChatGPT a Google banánjának
- Izmos kis "2 az 1-ben" MoDT alaplapot villantott a Minisforum
- Az Enermax tényleg nem viccel, ha az új tápjának garanciaidejéről van szó
-
PROHARDVER!
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. december
Új hozzászólás Aktív témák
-
JamesFinn
senior tag
válasz
truzdi
#89108
üzenetére
Szia. Nézd meg a nokia t20 lte tabletet.
Most az euronics és az emag is meglehetősen jó áron adja, mindkét helyen 79.990 huf az ára, ami szerintem jó. Én kb. egy hónapja használom. Egy lenovo m10-et váltott, nekem teljesen megfelel, átlagos tartalomfogyasztásra használom.
4/64, lte, gps, 8000mah akku, jó üzemidő, alumínium ház, jön rá az Android 12, friss security patch. Ami kicsit negatív számomra, az a súlya (valamit valamiért -> nagy akku) illetve nincs rezgés. -
Dr.NX
Topikgazda
válasz
truzdi
#89108
üzenetére
Huawei: attól, hogy fel lehet rá hegeszteni Google appokat, még nem lesz teljes értékű a GMS keretrendszer hiánya miatt.
Olvasnivaló:
https://mobilarena.hu/teszt/gspace_alkalmazas_google_szolgaltatasokkal_hms_hua/bevezeto.html
Egyébként jó tabletek, egész jó áron ki lehet fogni némelyiket, szóval ha valakinek tényleg megfelel a limitációkkal együtt is, akkor oké.Az összefoglalóban találsz pár ajánlott modellt:
A 10"-nál kisebbek ki is esnek, a Samsung A7 Lite ugyan csak 8,7" és könnyű, de nincs belőle Európában 4/64.
Realme Pad szintén kiesik, LTE csak a 6/128-nak van, az drága.
Samsung S6 Lite a 2020-as modell (SM-P615) talán belefér használtan.
Lenovok is elmennek, ott a frissítések hiánya lehet probléma, Lenovo Tab M10 Plus (2nd vagy 3rd Gen) vagy P11 jó lehet.
A nagyon kínaiak közül Alldocube és Teclast szokott menni, ezekben viszonylag kevés pénzért sok RAM és tárhely van, 4G is, cserébe semmi támogatás nincs, meg a garanciáztatás is necces. A minőség is a nagy gyártók alatti, de elég sok embernek elketyegnek egész sokáig. Most volt akció Teclast M40 Pro-ra, annak már vége, de biztos lesz még karácsony előtt valami. Ez viszont pont egy súlyosabb modell, jóval 500 g felett.A Waze-t nem értem, fél kilós 10" tablettel szeretne navigálni?
Ő is kamionos?
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Telefon felváráslás!! Xiaomi Redmi Note 11, Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Xiaomi 11 Lite
- Vállalom Xiaomi Okoskamerák szoftveres javíttását
- Apple iPhone 11 Pro Max / 256GB / Kártyafüggetlen /12Hó Garancia / Akku:84%
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen
- Targus DOCK423A - USB-C Dual HDMI 4K HUB - 2 x HDMI (120Hz)
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

Dr.NX

