Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz sutyerák007 #45364 üzenetére

    Ez egy Vs topik.
    Azért remélem átérzed petyke megjegyzéséből származó íróniát és az általad belinkelt idézet utolsó pár szavából eredő lényegét, mert nem vagyok benne biztos, hogy átjött a kis cinizmus. :)
    Petyke is tudja hogy igaza van és én is tudom , hogy igaza van .Mindenki tudja hogy ez van.
    De ami az Nvdiára vonatkozik abban, nem a topikokban történő hallgatásban vagy lapulásban.

    Kiemelkedő bevételük van a nem bányászati időszakra összenézve amúgy most is, csak megszokták a könnyű pénzt.
    Nvidiánál Innentől dolgozzanak meg érte hogy jobb legyen, Hozzanak CPU-t, adjanak jó VGA-t ,és fejlesszenek ahogy eddig tették, mert más különben mélyrepülés lesz ha jön az új gen ha nem. AMD ügyesen dolgozik, eléri a sikereket kemény melóval, de rohadtul beáraznak sajnos, ahogy a lóra ülnek és ebből nem fognak engedni ők sem ráadásul egyre jobban érik nekik az árukapcsolásos sztori, ami igazából csökkentheti a piaci szereplők számát vagy VGA vagy Cpu téren.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák