Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz #85552128 #3199 üzenetére

    másnak tényleg nem múlt el az rma-tól. megint másnak meg igen. ha annak idején, amikor kezdődött, gariztatod, mostanra már rég megoldódott volna a problémád - vagy így, vagy úgy. ha jól emlékszem, nem én voltam az egyetlen, aki azt írta, hogy feleslegesen szívsz vele, vidd vissza, kérj másik kártyát. nem emlékszem, hogy bárki is azt írta volna, hogy ne vidd vissza, hanem próbáld megoldani egyedül, google barátod és reddit barátnőd segítségével.
    azt hiszed, másnak nem romlik el semmije sem? én is gariztattam videokártyát idén, és ha nekiállok az ilyen blackscreenre mondott népi gyógymódokkal való kísérletezésnek, lehet, hogy most valamelyik sarokban állnék kelet felé fordulva fél lábon egyensúlyozva. várj egy kicsit, meggondolom.
    [...]
    francokat. amikor megvettem, nemcsak a kártyát, fizettem ki, hanem a garanciát is, pont az ilyen esetekért.

    @gyiku: én ezt készséggel elhiszem, csak el szeretném olvasni az amd-s elsimerést a cherry picked nano szériagyártásról. a retail szériáról, és nem csak azokról a kártyákról, amiket a sajtónak kiadtak. ezekről ugyanis nem kell győzködni, hogy megválogatták őket.

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák