Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz atti_2010 #8072 üzenetére

    Hallod, mennyit szívtam. Vettem ugye azt az elsőáras asrock lapot (FM2A55M-DGS), és a 5800k -t. Felhúztam a procit 4500Mhz -re (corsair h60 hűtő van rajta) memóriát pedig 1866Mhz -re és egyszerűen nem hozta a várt eredményeket. Lassú volt játékokban, majdnem fele annyi fps -t hozott mint ami a yt tesztekben van. Aztán kisza, megkérdezte, hogy a friss drivereket használom e... :W Persze nem, mert én csak a mellékelt cd -ől tettem fel ami volt.

    Leszedtem a legfrissebb 13.4 drivert, feltelepítettem. Eszméletlen különbség. Megszűntek az fps dropok, 30-40% -al több lett az fps -em. Sokkal stabilabb simább lett minden. Eszméletlen mit tud ez a kis szar apu. :D

    Kedden kölcsön kapok egy gtx650 -et, megnézem mit megy vele. Ha minden klappol, akkor 10k körül tudok szerezni hd6670 gddr5 -öt. Sztem azt még beáldozom, aztán leállok. Battlefield 4 -hez amúgy is kevés lesz, majd esetleg később nézek egy komolyabb vga -t.
    Persze, most ezt gondolom, remélem nem jön rám az 5 perc, hogy megint lecseréljek mindent. :)

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Új hozzászólás Aktív témák