- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Mi az a monitor ott a gépedben? Csak a Phanteks vizesblokkom...
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Pánik a memóriapiacon
- Azonnali fotós kérdések órája
- Androidos tablet topic
- Dell notebook topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
-
PROHARDVER!
Amazon topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sziasztok!
Elnézést, ha már volt téma, de nem találtam hasonló bejegyzést.
A történet a következő: Novemberben kaptam az Amazontól 30 nap ingyenes kipróbálási lehetőséget, amit a lejárat előtt 2 nappal le is mondtam, hogy ne vonja le az éves 89€-t. Azt még hozzá kell tennem, hogy az ingyenes időszak alatt megnéztem, hogy milyen filmeket adnak a Prime videóknál, de rájöttem, hogy számomra az is felejtős. Szóval a lemondás után meg is kaptam a visszaigazoló email-t, hogy minden rendben, a Prime tagságom megszűnt. A fizető kártyám egy Wise digitális kártya volt, amit bent hagytam arra az esetre, ha még rendelnék valamit. Ma belépek a Wise app-ba és látom, hogy 8,99€-t le akart vonni a számlámról, mint havidíjat, de nem tudta, mert nem volt rajta pénz.
Tavaly ugyanezt eljátszották, arra hivatkozva, hogy nem a DE oldalon mondtam le, hanem a .COM oldalon és az nem hozzájuk tartozik. Felmentem a De végű oldalra és sikerült másodszorra végleg lemondanom. Most figyeltem és mindent a német nyelvű, DE végű oldalon intéztem. Úgy látszik sikertelenül. Ez egy olyan cég, hogy azt sem szabad elhinni, amit leírnak.
Azt gondoltam, hogy 1 év múlva már nem találkozok a gusztustalan üzletpolitikájukkal, de ezek szerint nem volt szerencsém.
Legközelebb inkább kifizetem a 3-6€ szállítási díjat, mintsem még 1x Prime tag legyek.
Nagyon ritkán rendelek az Amazonról, mert rengeteg a gusztustalan eladó, a sz@rnál is rosszabb minőségű áru (soxor drágább, mint máshol) és a vásárlóvédelem is (a visszajelzések alapján) egyre rosszabb.
Más is járt már hasonlóképpen? Mi volt a megoldás?
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Spórolós topik
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Mi az a monitor ott a gépedben? Csak a Phanteks vizesblokkom...
- Renault, Dacia topik
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Villanyszerelés
- alza vélemények - tapasztalatok
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- Használt számítógépek/merevlemezek számlával, garanciával! Ingyen Foxpost/PostaPont!
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i5 8500 6 mag 6 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ akksi! GigaAKCIÓ! Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 Intel i7-11850H 32GB 512GB Nvidia RTX A3000 1 év gar
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Keresünk iPhone 16/16e/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

