- Csúcshálózat: ROG STRIX GS-BE18000 router tesztje
- Nem sok wafer megmunkálásával kezd az Intel 18A, de jövőre ez változik
- Rekordeladásokkal állt talpra a Tesla, küszöbön a „filléres” Model Y
- Megérkeztek a Crucial leggyorsabb LPCAMM2 memóriái
- Nem kellett sokat várni a friss GeForce driver gyorsjavítására
- Október közepétől kezdi el megoldani a PC-s játékosok gondját a Microsoft
- OLED monitor topic
- Milyen monitort vegyek?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Vezetékes FEJhallgatók
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
Aktív témák
-
hali13
tag
Megoldódott köszönöm. Lehet zárni a témát.
-
hali13
tag
Sziasztok.
Hibáztam egy jókorát, de most nem tudom a megoldását. Van egy gépem Win10-el, Beraktam egy ssd-t, két hdd-t, egy dvd irót. Az egyik hdd egy másik gépből jött, azt csak azért raktam be, hogy leformázzam.
Szóval inditás után a win mindent látott, dvd irót, az összes tárolót. A kezelőben rámentem a bibis hdd-re, először töröltem róla a particiókat, majd megpróbáltam újat létrehozni és formázni. Na itt kifagyott a kezelő, de úgy hogy tiz perc után sem csinált semmit.
CTRL+ALT+DEL kombival kilőttem, majd a gépet újra inditottam. Ezután még mindig látta az összes meghajtót, a bibis hdd-t már csak a kezelőben, de nem tudtam vele semmit csinálni, mert bármit próbáltam, mindig hibát jelzett.
Ezután jött az érdekes része, a következő inditás után már nem látta ezt a hdd-t egyáltalán a windows, de a dvd meghajtót sem. Csak a két aktiv tárolót, az ssd-t és a jó hdd-t. Az alaplap mindent lát, jelzi is hogy ott vannak, de a windowst egyszerüen nem birom rávenni hogy lássa őket. Külön particionáló program sem látja a bibis hdd-t.
Mindent próbáltam. Másik sata kábel. Másik hdd. Másik dvd iró. Másik sata port. Bármit csinálok, a két aktiv meghajtón kivül a windows semmit nem lát, de az alaplap mindig mindent.
Valakinek ötlet?
Köszönöm.
Aktív témák
- Október közepétől kezdi el megoldani a PC-s játékosok gondját a Microsoft
- Eredeti játékok OFF topik
- Tőzsde és gazdaság
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- OLED monitor topic
- Kuponkunyeráló
- Háztartási gépek
- Milyen monitort vegyek?
- További aktív témák...
- Seagate Barracuda 1TB 3,5" HDD-k (ár és állapot infók a leírásban)
- Crucial P3 Plus 2TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - Eladó! 37.000.-
- SAMSUNG 4TB 990 PRO M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7450-6900 MBs - Eladó!
- SAMSUNG 4TB 990 PRO M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új, hűtőbordás - 7450-6900 MBs - Eladó!
- 2tb nvme PCIe 4.0 ssd-k bontatlanul, Wd SN5000,
- Dell Latitude 7440 -14"FHD+1 IPS - i5-1345U 16GB - 512GB - Win11 - 1 év garancia + Dokkoló + 240W DC
- RÉSZLETRE .OPCIONÁLIS. Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 Ultra 5 135U , 16GB , 512GB , Win11 SZÁMLA GARANCIA
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) G.Skill Trident Z RGB 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 9/Apple Watch Ultra/Apple Watch Ultra 2
- Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 i5-1145G7 16GB 256GB FHD+ TouchScreen 100% sRGB - 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest