Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz Fernet #561 üzenetére

    Még két vélemény a TRIGE-ről, amik bizonyítják, hogy mennyire nem ergonomikus:

    "Nagyon szép, puha párnázott fotel, ami nagyon kényelmes is lehetne, de nem az...
    Olyan magasan áll, és nem lehet lejjebb engedni, hogy legfeljebb 190+ -os embereknek kényelmes, ugyanakkor lapockánál támaszt, ez által görnyedt üléspozícióra kényszerít. Egy óra ülés után már borzasztó kényelmetlen. Bárcsak ne vettem volna meg, az üzletben még kényelmesnek tűnt."

    "Gerinc kinyírásából ötös
    Fél éve vettem egy fele ennyibe kerülő szék helyett. Két hetet használtam, majd súlyos gerinc-, csípőfájdalmak jelentkeztek tőle. Gyanakodtam rá, ezért kidobtam a képből, és a régi széket kezdtem el megint használni. És minden panasz megszűnt. Adtam neki még egy esélyt két hónappal később, és végigjátszottam ugyan ezt a ciklust, de a régi széknél lyukadtam ki megint.

    Összefoglalva: Aki napi négy óránál többet akarja használni, és a magassága közel van az enyémhez (182cm), az nagyban kerülje el, ha nem rokkant módjára akar járni pár hónap után."

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák