Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz sting2 #959 üzenetére

    Úgy látom, néhány akciót eltekintve és az árfolyam változást, amikor a készülék megjelent 386/EURO , nem nagyon látok árcsökkenést.
    Mivel prémium termék és prémium ár, nem szállítanak be sokat és amig ez így lesz, nem is fog jelentősen csökkeni az ár.
    Ugye sima kereskedelem. Kevés van valamiből, csillagászati ár. Sok van valamiből ( túl kínálat ) olcsóbb ár. A végén meg szabaduló árazás van, de akkor már a készülék is több éves lehet.
    A Samu Ultra se sokat csökkent, pedig abból van.
    Pro és kontra a két készülék között.
    Elvileg a Samu túlszaturált és túl élesített képeket produkál, de van sok előnye is.
    Nekem nem volt gond, mert Huawei párti vagyok, ami ugye nincs Google-val, a Honor Magic 5 pro hátulja nem tetszik, így maradt a Cicamica 13 Pro.
    Amíg működött a telefonom, imádtam szinte minden percét. Most, lassan egy hónapja a MI10T pro-t nyomom. Ezt is imádom, de azért van különbség. Ha kezedbe veszed a telefont, akkor már egyből érzed az ár fekvést, pedig nem is kapcsoltad be.
    Mivel Huawei P30-ad volt, szerintem neked lehet kéz idegen lenne a Samu ultra. Menj el és fogdosd meg, olyan helyen a két telefont, ahol van mindkettő. Megfogtam én is a Samut. de nem tudnám megszokni. Mindig is a lekerekített telefonokhoz voltam szokva. Az almát is fogtam 14 Pro max, de az sem jött be. ( Persze csak kíváncsiságból )

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák