Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz joysefke #478 üzenetére

    Hát igen, ez is egy játékstílus. Próbáltam így is, nekem nem annyira jött be.
    Nekem mindig van néhány rusher katonám, és minimum 2 sniper squadsight-tal, így szinte csak utóbbiak esetében használom az álcalehetőségeket, míg pozícióba küldöm őket.
    A rusholók maxos páncél+kitin, jellemzően heavy vagy assault. Náluk szokott lenni kábító is, ha kéne valami fegyver az ellenféltől, amire sajnálom az anyagokat legyártani. :D
    Olykor viszek egy durván felpáncélozott mimetic skines embert is alloy cannonnal.
    Volt már olyan is, hogy csak a drónokat küldtem küldetésre, embert nem... :))
    Impossible-n így is vérfagyasztó, nyugi. Főleg a terror küldetések... Említettem az esetet, mikor libasroban dobott sectopodokat... nem rohantam előre, hogy többet triggereljek, egyszerűen egy épületben ott beszélgettek a srácok a kis drónjaikkal egy kupacban... és abból nem lehet kihátrálni, mert ezeknek külön fegyverük van meglőni az elszaladó ellenfelet.. ;]
    Nagyon para volt...
    Impossible-n és részben classicon az EXALT is kemény ellenfél tud lenni. Azt sajnálom csak, hogy nagyon egysíkú küldetéseket kaptunk velük, illetve hogy akármeddig hagyom őket békén, a plazmákat már nem fejlesztik ki maguknak, pedig minden EXALT fegyver sokkal jobban néz ki, mint az alap, örültem volna csinos EXALT plazmáknak. :(

Új hozzászólás Aktív témák