- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Projektor topic
- Videós, mozgóképes topik
- Házimozi belépő szinten
- Vezetékes FEJhallgatók
- Léghűtés topik
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Valami baja van a tápomnak
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
válasz
ChPessimist #357 üzenetére
Gratula a Zanidhoz!
Igen, Yangyang helyett Zani.
Zani mellé Spectro Rovert érdemes fejleszteni! Így ebben a csapatban Zani a main DPS, Rover a support.
Verina pedig Shorekeeper után a legjobb healer, így Őt is érdemes folyamatosan fejleszteni!Kari buildeket itt találsz.
-
"bár ez a 2 mod váltogatás elég macera tud lenni Phoeben"
"Ez amúgy nem valami jó megoldás szerintem, jobb lett volna ha nem zárják be Zanit egy ilyen limitált skill rendszerbe.."Nagyon egyetértek Veled!
Jól áll a Zanid!
Nekem picikét talán jobb Crit statjaim vannak Zanival, de cserébe extra energy regen az nulla, egyszerűen amikor energy regen roll van, akkor nem jön a Crit, és fordítva.
Pedig kéne neki az Energy Regen, legalább egy +10%. -
Új kódok, holnapig élnek:
1STANNIVERSARY
EVERFLOWING
WITHYOU -
Beletettem kb. 1 órát, hát ez a cipőfűzőjét sem tudja a WuWa-nak bekötni (már a menüje annyira faék egyszerű és lassú is, hogy fáj). Totál tipikus mobilos játék, ami meglovagol 1 népszerű animét/webtoont.
A karakterek sem hoznak lázba egyáltalán.Nyilván minden ember más ízlés, de én nagyon sajnálom, hogy emiatt nem tolod a WuWát.
-
válasz
nonsen5e #319 üzenetére
A Tactical Hologram-okból az utolsó 2 szint tényleg nehéz, de cserébe alig ad vmi jutalmat, így nem "muszáj" letolni. Én ezekben kifejezetten béna vagyok (nagyon nehezen megy a dodge nekem, öregszem már), de Carlotta(E0S1) + Zhezhi(E0S1) + Shorekeeper(E1S1) csapattal minden TH minden nehézségen lement pár próba után, még nekem is!
A másik 2 endgame játékmód, amikre most 1-1 hónap van megcsinálni, egyáltalán nem nehezek szerintem ebben a resetben, főleg most hogy a 2.2-es patchben a Whimpering Wastes kapott javítást, mert múlt héten még nagyon nehéz volt az utolsó szintet SS-re kihozni.
ToA-ban a buffoknak megfelelően rakd össze a csapatokat és használd ki ezeket. Ebben a resetben a ToA buffok már nem csak 1-1 karakteren érnek valamit szerencsére, itt is hallgattak a visszajelzésekre.
Whimpering-ben meg egyik oldalra vidd healernek Shorekeepert/Verinát, a másik oldalra meg Baizhit (nem vicc!), és mindkét csapathoz a Plunderer's Captain Seal tokent válaszd. A heal-ek elég brutál electro sebzést generálnak hála ennek a broken token-nek, így már nagyon könnyű lesz a WiWa mód.
-
-
Új patch fő sztorit végigtolta már valaki?
Spoiler nélkül, de nekem nagyon tetszett, ez vmi elképesztő, teljes áras játékoknál nem látni ilyesmit sokszor.
-
-
Cantarella 50/50-et buktam (ahogy az előzőt is) és megint Encore esett, pont mint az előző patchben..
Mivel jelenleg Cantarella nem best sehova sem, így nem megyek tovább vele, tartalékolok későbbre. -
Új kódok, holnapig élnek:
IMPERATOR
LEVIATHAN
WHOAMI -
válasz
jonnyjoker01 #293 üzenetére
Váó. Nekem PC-n nem mennek ezek, Neked meg mobilon meglett, nem semmi!
-
-
válasz
PrometheusX #261 üzenetére
Nagyon köszi, hogy leírtad mindezt! És örülök, hogy sikerült megoldani a dolgot!
A Playstation linkelés szerintem mindig egy rémálom. Én már 2x is meggondolom és elolvasok mindent előtte, mert hatalmas cumi tud lenni. Nem értem a Sony hogy lehet ennyire béna.
-
válasz
nonsen5e #256 üzenetére
Dettó.
Azokat a legtöbbször el is skippelem.Nem tudom amúgy miért van ez, hogy ennyit dumálnak néha a semmiről, de itt még mindig 100x jobb a helyzet (még skip nélkül is), mint bármelyik hoyo játékban.
Most tolom pl. a Final Fantasy XVI-ot, és abban is sok a duma nekem, ami nem érdekel, még akár main questekben is. Lehet ez ilyen ázsiai dolog.
-
Ez valami elképesztő.
-
Ezt a 3 kódot gyorsan váltsa be Mindenki. Live Stream kódok, 3*100 Astrite és még más jóság.
GETREADY , OFFWEGO , JOINCARNEVALE
-
válasz
jonnyjoker01 #231 üzenetére
Meg az a repülés nagyon érdekesnek tűnik, remélem nem csak az új helyen lehet majd.
-
-
válasz
jonnyjoker01 #209 üzenetére
Szegény fiamnak is Encore lett sajnos, de Ő most nem is tud megint wishelni, pörgetnie kell az eventeket még, hogy legyen miből.
Nekem Changli C2, meg Shorekeeper C1, ezekre ment el minden coral, így Camellya marad C0.
#210 Dewri : A ne lépjen ki az accountból dolognak én is nagyon örülnék. Mindig beleírom nekik a feedbackbe, mikor kérdőívet lehet kitölteni.
-
Kiesett Camellya és a fegyvere, mindkettő max pityn, megint totál nullán vagyok. Viszont a fegyver banneren kiesett az új 4 csillagos healer kiscsaj (Youhu), így megvan bocsátva a max pity a játéknak, így viszonylag megérte.
Camellya fura, néha idegesítő, hogy nem lehet vele simán előre dashelni, szóval a harc közbeni mozgás zavaró, még szoknom kell. Harc után meg, ha éppen az indáin lóg, akkor macera lejönni róluk, hogy simán elkezdhessen futni.
Amúgy nagyon látványosan lehet vele harcolni, és a sebzése sem tűnik rossznak.Echo-k terén hatalmas pechem volt, kegyetlen rossz statokat pörgetett ma nekem a játék.
Este majd megnézem az új eventeket, stb. most reggel ennyire volt időm.
-
válasz
nonsen5e #198 üzenetére
Hú, ez a jó kérdés.
Nálam ez volt a sorrend anno: main q, side q, exploration.De nekem volt időm rá, nem tudom ez mennyire hatékony módszer limitált idővel.
Esetleg a side questek közül priorizálj, h. mi ad astrite-ot, és mi nem, és az utóbbiakat hagyd későbbre.
Igen, itt minden q rövidebb, mint a Genshin-ben, és a side questekben a dumát el is lehet skipelni, ha épp nem érdekes számodra az adott q.
-
válasz
jonnyjoker01 #179 üzenetére
70 pullra (összesen 140
) kiesett nekem is végre.
Kár, hogy nincs Variation fegyód, Verinával végig azzal nyomtam, de egyszer biztos kiesik Neked is.Igen, a sztori picit káosz volt néha, de az audiovizuális élmény 10/10, számomra totál elképesztő volt. Főleg mikor a portálokon kellett gyorsan átugrálni, meg ment a hosszan falon futás, stb. az hihetetlen jól meg volt csinálva!
Ha kész van a sztori és vissza kell menni a Green House-ba, nyomja mindenki a zongorát, mert lesz még 1 kicsike, de látványos meglepetés (és Achievement).
-
-
-
Hehe, dettó.
Az 5.0 miatt benéztem, de majd behánytam az új karakterek még a szokásosnál is röhejesebb kinézetétől, a túltolt színvilágú új területtől, fúú nagyon fullba nyomják azt, ami nekem nem jön be.
Megmutattam a 9 és 12 éves fiaimnak is, hát nekik sem nyerte el a tetszését a dolog. Pedig egyre inkább olyan érzésem van, hogy ezt a játékot fiatal gyerekeknek csinálják.És akkor ezen felül jön mindaz, amiket Te is felsoroltál! Az első "elfogyott a staminám a sima sprint közben" szituban kapott el a "most mégis a mi a sz*rt csinálok?" érzés és kiléptem, uninstall.
Skip gomb: Wuwa mellett még mindig tolom a HSR-t, de ott komolyan felhúz, hogy a rohadt ismétlődő napi 1 db. Daily Quest (nem task/feladat, hanem "rendes" quest) fajták közül már mindet több tucatszor lenyomtam, és még mindig nem lehet ezeknél sem elnyomni a fölös pofázást, amihez már mocskos sok alkalommal volt "szerencsém" végigszenvedni. Legalább ezeknél lehetne ezt, de neeeem...
Wuthering-ben meg eközben kaptunk egy kegyetlen jó és viszonylag könnyen játszható 5 csillagos karit.
-
Igen, itt a 4 csillagos fegyverek sajnos sokkal gyengébbek, mint a Genshin-ben, és ez itt nagyon nem tetszik.
És a saját fegyók szuper, hogy 100%-osan esnek, de majdnem kötelezőek.
Changli saját fegyvere mondjuk annyiban jó, h. csak 8-10%-kal erősebb, mint a standard banneres arany fegyó, és ha ez a tendencia maradna, akkor el lehetne lenni simán az 5 csillagos standard fegyverekkel is. -
válasz
jonnyjoker01 #140 üzenetére
Napi szinten pont ugyanannyi esik szerintem.
Más: mióta játszom most először "esett" 3 echo abból, hogy 5 hulladék echo-t összepattintottam a data bank-ban (data merge):
Nektek volt már ilyen?
-
27/30 a torony végre.
Már csak több csapat kéne, hogy tudjak tovább menni, elfogyott a 10-10 stamina v. mi a neve ennek itt. Nem tetszik ez a rendszer, de ez van, legalább végre van sikerélményem ebben a játékmódban is. -
Ez az új torony nagyon mocsok. 10/12 lett mindkét oldal, és még ennek is örülök, ennél jobb egyszerűen nem megy lvl 80as karikkal, és Changlim még nagyon karcsú, jelenleg már pénzből is kifogytam, nem tudom fejleszteni, fegyója csak 70-es, stb.
#134 Dewri Pedig pont most mondtam fiamnak, hogy ez a tornyos Scar boss intro skill közben sebez le a francba, amikor még kb. semmit sem tudok tenni ellene, ez így rohadtul nem poén ám.
-
0 pityről 10 pullból kiesett Changli, így rámentem a fegyverére is, az 65 pullból lett meg, nem panaszkodhatom.
Remélem Mindenki más is szerencsével járt. -
Még új a játék, de ha az lesz a rendszer, mint a Genshin-ben, akkor ezek a limited banner karik nem fognak átmenni a standard-re, hanem lesz majd rerun-juk.
Genshin-ben kb. félévente 1x (vagy még később) bukkanak fel limited banner karik újra (ez a rerun).
Persze ha nagyon sok új kari jelenik meg, akkor a kevésbé népszerűek/erősek lehet idővel (pár év?) talán bekerülnek a standard bannere, de ez már csak tipp a részemről.
-
válasz
jonnyjoker01 #93 üzenetére
Na király, majd én is kipróbálom.
Amúgy csak én érzem rohadt drágának, hogy a Grocery Store-ban 1000 pénzbe kerül minden alap hozzávaló?
-
válasz
jonnyjoker01 #91 üzenetére
Jó hogy írod, az új kaját még ki sem próbáltam.
Echo-k: a 21-es szintű databank a 100% gold echo drop rate-tel hatalmas áldás!Nekem már 100%-ra megvan minden az új területen, piros dögöket is beleértve, és 50-es lett az accom, így már van 3db 80-as karim is. Hát így elég kemények a sima mobok is, főleg az új területen.
A sztori nekem is bejött, semmit sem tekertem át benne, ami nálam hatalmas dícséret.
Pár barlangos terület felfedezése előhozott bennem bizonyos Genshin PTSD-t, de közel sem olyan rossz, mint ahogy a Genshin-ben megéltem elsőre annó. És itt az új területen még a feladványok is bejönnek, pedig a rivális játékban aztán rüheltem őket nagyon, de a Wuwa féle feladványok eddig nagyon bejönnek.
-
A fő quest kivételével úgy láttam, hogy itt minden skippelhető szerencsére.
Én már Genshin-t otthagytam teljesen, Honkai Star Railben az új patch által hozott tartalomban annyira sok volt a szöveg, hogy már kegyetlenül untam, side questeket is beleértve. 2x is feltettem a kérdést magamnak, hogy kell ez nekem? Szerencsére alt+tab-olva is pörög a duma, és addig csinálok mást a gépen.
Több accal tuti nem bírnám ezt, így nekem mindenhol csak 1 accom van.
Egyetértek, amit az echo-król írtál.
Mire végre esik egy Aero settes 3 costos echo, ami Aero dmg-et is ad, már ez nagyon ritka, de utána jön az igazi cumi: hogyha az első 2 Tune-ra sem ad crit rate-et, akkor nálam kuka az az echo.
És hát nem adja a crit rate-et, hogy a fene vinné el. Pedig már több mint 1 hete farmolok csak ilyen echokat, és mióta Tacet Field event van, azóta is csak erre a setre megyek, de mindig ugyanúgy járok.De legalább végtelenül lehet farmolni, legalábbis a 4 costos echokat, mert az egy 1 és 3 costosak előbb utóbb elfogynak a térképről az adott napra.
-
válasz
ChPessimist #71 üzenetére
A rendszer szerintem is fos, nagy kár, hogy nem olyan, mint a fegyver banner.
mihoyo játékokban a fegyver banner is ilyen gáz.Amúgy Jianxin nekem a 2. main DPS karim (de supportnak még jobb talán), én nagyon szeretem (meg tetszik is a karakter).
Sebzése kicsit kevés szerintem, de tudja gyógyítani magát és pajzsot is pakol a partira, szóval igazi 1 személyes hadsereg. Vannak nagyon jó guide videók róla, én a helyedben adnék neki egy esélyt, ha már túl vagy a kezdeti csalódottságon.És sokkal rosszabbul is járhattál volna: kaphattad volna Lingyang-ot is.
-
válasz
ChPessimist #69 üzenetére
Igen, amint kiesett egy 5* kari, a pity resetelődött, tehát nulla lett.
80-nál most már garantáltan Yinlin-nek kell esnie, persze kieshet előbb is, mint 80, ha mázlid van. Nekem pl. 44 pull-ból esett ki. -
válasz
ChPessimist #67 üzenetére
Nem nyerted meg az 50/50-et.
Event banner-en 50% esélyed van arra, hogy az event banner karit kapod, ha ezt bukod, akkor egy standard karit kapsz.
Viszont a kövi 5* karid garantáltan a banner kari lesz.Szvsz ez egy gusztustalan rendszer, sajnos ezt egy az egyben kapzsi mihoyo-éktól nyúlták.
Cserébe viszont az event weapon banner-en 100%, hogy az event fegyót kapod, amikor 5* esik! \o/
-
válasz
ChPessimist #57 üzenetére
Nem tudom, én a játékot a saját kliensével használom, fölösleges az epic hozzá pluszban.
Esetleg próbáld meg a saját kliensével újratelepíteni és akkor epicet el sem kell indítanod hozzá.
-
Én még tolom a HST-t, de mindennel egyetértek, amit leírtál.
Amúgy abban a játékban el vagyok átkozva, minden 50/50-et bukok, ma a 75/25-ös fegyó bannert is elbuktam, és minden csakis hard pityn hajlandó kiesni az utolsó 2-3 hónapban, ami iszonyat nevetséges már.
Közel állok én is az uninstallhoz, még a harcrendszer meg a karakterek design-ja tart bent egyelőre, plusz a tény, hogy amikor nincs új tartalom a játékban, akkor elég rá napi 5 perc is, hogy minden meglegyen az adott napra.
-
Nah, most lettem meg minden terület 100%-os felfedezésével, és az alkategóriákon belül is minden megvan 100%-ra.
Plusz minden piros dögöt is levadásztam a 70-es partimmal, Yinlin hatalmas segítség volt ranged DPS-ként ezek ellen.
-
Jut eszembe: a játék beállításokon belül a Brightness-t húzzátok le közel nullára (50 a default!!!), és hirtelen visszatérnek a színek, az egyetlen dolog, ami nekem speciel hiányzott a Genshin-ből.
-
Echokkal ma rohadtul nincs szerencsém, viszont a lvl 120-as piros mackót sikerült úgy bedarálnom Havoc Rover, Jinlin és Verina csapattal, hogy hozzám sem tudott érni, és különösebben sokáig sem tartott. \o/
Ja, és exploit nélkül, azaz nem álltam fel semmilyen magaslatra, hogy ne tudjon elérni, végig talajszinten voltam vele. -
válasz
jonnyjoker01 #36 üzenetére
Az szép!
Egy arany madár nekem is lett végül nagy nehezen: Electro DMG Bonus/ATK, substatok: Crit.R. 6,9%, Crit.DMG 16,2%, HP 7,9%, Skil DMG 7,9%, Energy Regen 9,2%
Nem rossz ez sem.Holnap folyt. köv. a farmolást.
-
válasz
jonnyjoker01 #34 üzenetére
Igen, ezt a kombinálást már sokszor használtam, de még nem arany echo-kra, de akkor ezekkel is ez lesz.
Ez a takarítási metódus jónak tűnik, elkezdem majd használni, köszi.
-
válasz
jonnyjoker01 #32 üzenetére
Hehe, dettó.
El is fogytak nálam a madarak, nyilván nem esett Electro DMG a Void Thunder szettből..
Viszont ám egy valamire még nem jöttem rá. Tele vagyok ilyen (és hasonló) f*s echokkal: Void Thunder szett, de más elemental DMG-et adnak. Tehát ezek olyan echo-k, amik senkinek sem jók. Mégis mit lehet ezekkel kezdeni? Arany echo mind.
-
válasz
jonnyjoker01 #30 üzenetére
Gratu Neked is Yinlin-hez!
Kár, hogy az a röhejes 50/50-es rendszert pont átvették mihoyo-éktól, de legalább a fegyó banner királyság.Az open world-del én is így vagyok: mikor azt hiszem, hogy egy adott területen már mindent láttam, mindig belebotlok valami újba. Meg imádom, hogy az állatok, TD-k és az emberek harcolnak egymás ellen, néha mire odaérek már csak pár felvehető echo marad a harc után. Imádom!
Ma reggel 5 db waveplate kocka költése után nekem is meglett az UL40 végre, 3 karit és a fegyóikat tudtam felhúzni 70re: Havoc Rover, Yinlin és Verina.
Azóta meg Yinlin-nek megy az echo farm, rohadt nehéz értelmes 3 costos echo szerezni ebbe a lightning szettbe. Ma lehet nem is lesz meg, mert kevés a 3 costos "madár".
Jó ez a dupla XP event, de még dupla jutalmakkal is röhejesen kevés, amit adnak, remélem idővel azért hozzányúlnak ezekhez, mert nagyon keveslem.
-
Szívesen.
A felfedezés viszi az időt tényleg. Most jobban belegondolva vasárnap sztem beleszaladt 6+ óra is a játékba, de addigra már 1 db questem sem volt, csak próbáltam a felfedezést maxolgatni pár területen. De ezt meg pont mindenki úgy tolja, ahogy akarja.
Meg az echo farmolásba lehet elég sok időt belerakni, de ezt is lehet sztem lassan tolni.
Viszont ha nincs időd, a napi Waveplate elköltése és a daily activity-k letolása, hogy meglegyen a max reward, plusz ha van event akkor annak a kövi "állomása" nekem max. 15-20 perc alatt mindig megvan.
Tudom, mert ezeket reggel még meló előtt szoktam lenyomni. -
Nekem 2 hét alatt elfogyott minden quest, de az accom alapján nem vagyok a totál end game szintjén (39-es lettem ma, 40től lesz maxos pl. a Data Bank is meg erősebbek a karakterek lvl 70-en), de így is lehet csomó mindent csinálni.
Hétköznap napi 2-3 órát játszottam max, hétvégén 4-5-öt talán.A felfedezés sok idő, de a side questek, mivel lehet skip-elni a dumát teljesen, pikk-pakk megvannak.
-
Yinlin trailer, ezt mindenképpen nézzétek meg, nekem nagyon tetszett és teljesen meglepett!
Új hozzászólás Aktív témák
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Óra topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- PlayStation 5
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Szombathely és környéke adok-veszek-beszélgetek
- iPhone topik
- Battlefield 7
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Hibás! Dísznek, Porfogónak, tesztkártyának vagy böngészni! Asus Rog Strix RX 470 4GB Videokártya.
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG Zephyrus GA403UV Gamer notebook - R9 8945HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4060 8GB WIN11
- ÁRCSÖKKENTÉS LG 24" full HD LED IPS monitor (HDMI, DSUB, jack) eladó
- DELL PowerEdge R730xd 12LFF+2SFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H730 RAID v ZFS
- BESZÁMÍTÁS! AOC 24P1 24 FHD 60Hz 5ms monitor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest