Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #57018880

    törölt tag

    válasz FeniX- #6922 üzenetére

    Pontosan, ez kultúra kérdése is, ami nálunk nagyon nyögve és lassan alakul ki, az emberi természetet nem könnyű megváltoztatni,- ennek ellenére sokat lehetne segíteni a kultúrán jó cikkekkel. A cikkek felvázolhatnak egy reális idő-ár összefüggést egy modern alap üzleti weblapra, esetleg alap pár termékes woo oldalra. -- Ez nem érinti a hobbi és egyéb non-profit felhasználókat, ők általában pont értelmesebb módon használják a WP-t.

    Én is találkoztam sok olyan céggel, ahol az üzleti szolgáltatás annyi, hogy felkattintják auto installerrel a WP-t, telepítenek egy Elementort, esetleg felvesznek bele 1-2 usert. Jó indulattal 1 óra és kb 50 000 Ft-ot kérnek érte. Az biztos, hogy az alapján amivel nekem dolgom volt: marketing ügynökséget nem bíznék meg weblappal, semmilyen szinten és főleg nem ahol folyamatosan fejlődni, skálázni kell, vagy bármilyen félkomoly IT support is kell mellé.

    Nekem több időbe tart feldolgozni-megérteni a megrendelő üzleti igényeit és korrekt árajánlatot írni, mint nekik "letudni" egy ügyfelet.

    A plugin és sablon fejlesztés mellett az én kínálatomban is ott a WP telepítés, ég és föld a különbség mind árban és abban amennyit dolgozok vele. Az ügynökségek jellemzően kb dupla árat kérnek 1/20 "munkáért".

    Egyébként ha írnék, szerintem a fejlesztéssel kapcsolatos témák érdekelnének jobban, elég gyakran használom a WP REST API-ját mostanság, de ez szerintem kevesebbeket érdekel, és sajnos feltételez más nem-WP specifikus előismereteket is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák