Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yag

    tag

    Sziasztok!

    Átlapoztam a topicot és az összefoglalót, és elvileg találtam benne megoldást.
    De mégsem.

    Az alapvető problémám, hogy Win7 x86 ról szeretnék x64-re váltani telepíteni, pendrivos telepítéssel.
    Az eddig fellelt tutorialokat végig néztem és végig is csináltam de semmi.
    Tehát volt aki azt írta FAT32 re kell formázni a pendrivot és úgy rámásolni az x64 Wint. Volt aki NTSF re esküszik a 4GB adattárolás miatt.
    Volt aki az írta, hogy Windows 7 USB DVD Download Tool-al megoldást nyerek.
    Volt aki CMD-módszerrel és programsorral csinálja.

    Valójában az a gondom, hogy minden esetben kiiírja, hogy vigyázzak mert nem kompatibilis az x64 a jelenlegi rendszeremmel .... és továbbá nem is vesz róla tudomást.
    A pendrájvra másolt adatok nem bootolják be magukat. Tehát újraindítás, csippanás, menü item, és választhatok a jelenleg telepített (x86) Win7 és XP közt. De nem olvassa be a Pendrájv adatait amivel el tudna kezdeni telepíteni egy x64-est.

    Természetesen BIOS-ban át van állítva a Removabre 1-st BOOT -ra hogy az eltávolítható lemez BOOToljon elsőre. De így se vesz róla tudomást. A pendrive is tesztelt sőt ha lehuzom a winyót a gépról akkor egyből bebootol a pendi. De így meg nincs hova telepítenem .... ( Természetesen telepítő fájl is ép, és működőképes.

    Véleményetek szerint mit nem csinálok jól és mit nem veszek észre ami miatt nem tudok x64-et telepíteni ?
    Köszi.

    “Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

Új hozzászólás Aktív témák