Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szetcsuszott

    aktív tag

    Na, tegnap megjött a QCY T1 pro, a geekbuyingról, 19,99$ volt villámakcióban kínai raktárból, ez az újabb, 5.0 verzió, előte volt 4.2 is.. 15 nap alatt ért ide.
    Nem vagyok audiofil egyáltalán, sőt, ének-zenéből is kettes voltam, se hangom se hallásom. Nekem a hangminőség kiválóan megfelel, a felhasználási terület főleg telefonról, tabletről, laptopról filmnézés, illetve yt zene lesz. Amivel össze tudtam hasonlítani, egy xiaomi piston basic, attól SZERINTEM szebben szól, de rosszabbul semmiképp. (Xiaomi redmi note4 telefonnal, YouTube Metallica Nothing else matters FLAC tesztelve.) De ismétlem, kurvára nincs hallásom.
    Az érintőgombot szokni kell, de délutántól a nap végére már sikerült rutinszerűen úgy nyúlni a fülemhez, ha igazítani kellett, hogy nem nyomkodtam el semmit. Futópadon tempós hegymenetes gyaloglással teszteltem, közben telefonról filmezve, konditeremben, ordító zene mellett. A hangerő legfeljebb 2/3-án kiválóan tudtam filmezni. Nekem a legkisebb bogyóval jó, és a közepes cápaszárnnyal. Így jól izolált, nem ficergett, cserébe mikor a törölközővel dörgöltem az egész fejem két kézzel, és kimozdultak a fülemből, akkor sem estek ki. Futással még nem próbálkoztam, majd -15 kiló múlva :D
    A telefonom 4.1, a t1 pro meg 5.0 bluetooth-os, cseppet sem szaggatott nekem eddig, a teremben sem, ahol az 5 méteres körzetemben előfordult, hogy 4-5 bluetooth füles is volt egy időben. Otthoni és irodai környezetben 5-8 méter távolságban nekem nem szaggatott be, nem akadozott eddig (nem falon keresztül, hanem "rálátással") . Majd irodai, autópályás és Tisza-parti körülmények között kell még tesztelnem a headset-funkciót, mert telefonáláshoz is kell, remélem hoz egy elfogadható szintet. Eddig ennyi...

    Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

Új hozzászólás Aktív témák