Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz customer114 #3 üzenetére

    Mindig csak a rosszat a látjátok.. ;] Szóltál a jegyvizsgálónak, hogy zavar? :F

    Majd ha kint -15°C lesz, mennyire jól fog esni a fűtés nélküli 5°C! :D Teljesen más hőérzetet fog nyújtani, ezt garantálom.
    Hamarosan itt az ideje a kocsik fűtésének is, ami ugye nekünk plusz meló, összetologatni őket éjszakára, reggel meg szétrendezni megint...

    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

    Fél év után kaptam munkavédelmi bakancsot, aminek a bal fele selejtes, belül a sarkánál befelé áll a varrás mentén a bőr rész széle. Állandóan véresre bacca a lábamat. Ha meg leadom cserére, megint várhatok fél évet egy másikra.
    Kérdem én, addig? Ja, értem... :((( Még jó, hogy előző melóhelyről maradt két pár rongyosra járt...

    Belépési engedély kártya?? Mindenkinek van már? Szép laminált... Nem elég hozzáférhető helyen tartani a vizsgáról szóló papírt, most még ez is. Ráadásul még az akkori adatbázisból készítették, mikor még gyakornok voltam. :D

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák