Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • masoo

    tag

    Sziasztok

    Vettem a minap egy új toshiba laptopot, de a régebbit mivel semmi baja, feljavítanám kicsit és kizárólag grafikai munkákra használnám netes csatlakozás nélkül.

    A paraméterek:

    a céltárgy egy toshiba l850-1h4

    szeretnék fejleszteni a memórián benne, mert a mostani (samsung 4gb cl11 1.5v) nem mondom hogy nem elég, de némely grafikai programom sokat bíbelődik néha. Ennek a cseréjében kellene nekem megnyugatató válasz mert azt eddig nem leltem a neten.
    Erre cserélném a meglévő 4gb samsungot.
    16GB 1600MHz DDR3L 1.35V Notebook RAM Corsair Vengeance Kit (2X8GB) (CMSX16GX3M2B1600C9)
    Elméletileg megy 1.5V-n is amin a samsung is. A kérdésem az lenne, hogy beteszem ezeket és örvendek, vagy lehet hogy a toshibával nem lesznek barátok? ez CL9-es időzítéssel operál.

    A carsair oldalán pontosan nem leltem az 1h4 típust, az l850 sorozat egyéb darabjaival kompatibilitást jelzett az oldal keresője.
    A toshiba oldalán a támogatott memóriák listáját meg nem leltem sehol, a net sem segített semmilyen keresési kombinációban a Tosi Magyarországnak meg telszámát nem leltem, csak boltokat amik gondolom szervizek vagy ilyesni, hivatalos támogatói e-mailt nem találtam vagy számot.

    A következő fejlesztás egy nagyobb ssd lenne, erre samsungot gondoltam esetleg erről vmi tapasztalat?

    köszönöm szépen!

Új hozzászólás Aktív témák