Hirdetés
- HDD probléma (nem adatmentés)
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Milyen videókártyát?
- Októberben kerülnek legacy státuszba a régebbi GeForce VGA-k
- Azonnali fotós kérdések órája
- Androidos tablet topic
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Bluetooth hangszórók
- Milyen monitort vegyek?
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
PROHARDVER!
Új hozzászólás Aktív témák
-
LLKobe
veterán
-
Rony949
őstag
Itt a teljes Blood and Wine trailer. Olyan kevés vámpír volt az alapjátékban, itt végre kárpótolva leszünk.
-
S1M0N
senior tag
válasz
FireKeeper #9190 üzenetére
Azaz, a macska meg ott van Olgierd-nél.
-
Rony949
őstag
A kutyát én sem értem. Én leginkább egy átlagos kutyára tudok gondolni, semmi másra.
Mondjuk az első részben van egy kutya....Odo kutyája. Outskirt of Vizima-ban, Odo házánál (aki megölte a testvérét) van egy barátságos kutya, ő is lehet az.
Utolsó tippem pedig, hogy az nem is kutya, hanem farkas. Mikor először partot érünk Skelligére, egy ember talál ránk egy farkassal az oldalán.
Más tippem nincs. De szerintem ez csak egy mezei kutya.
-
Lenry
Topikgazda
látszik, hogy rég játszottam az első Witcherrel
az öregasszony a "nagymama", akinél Shani lakik az első részben, a kardos meztelen csaj a Lady of the Lake, a kajáló királylány Adda a striga, a szőrmebundás elf Yaevinn, a vigyorgó pasas Kalkstein, a farkas iskolából jövő witcher pedig Berengar
-
Lenry
Topikgazda
válasz
Rony949 #9184 üzenetére
na őt észre se vettem
akik nincsenek meg, azok a kép balfelső részén lévők: a kardos, meztelen elf csaj, mellette a kajáló királylány, fölötte a két idősödő fogatlan, illetve tőlük jobbra a szőrmebundás elf, mellette a vigyorgó pasas, meg felül középen a farkas iskolából jövő witcher.
és nem látom sehol Dijkstrát és Keirát
NG+-ban is 70 a levelcap. szerintem NG+ nélkül valszeg el se jutsz 70-ig
-
Rony949
őstag
Én először Shani-t nem tudtam megtalálni, 1 teljes percembe tellett mire megláttam a jobb alsó sarokban. Jól elbújt.
#9180
NG+-ban tovább lehet fejlődni nem? Gondolom úgy lehet használni a 80-as cuccokat. Vagy lekorlátoz? (bocsi a noob kérdést, 40-nél tovább még nem igen jutottam el) -
Rony949
őstag
Eljött ez a nap is: 1 éves lett a Witcher 3. Ez egy nagyon szép nap!
-
Lenry
Topikgazda
válasz
laceszgamer #9174 üzenetére
70 a HoS lvlcapje, legalábbis nekem ott állt meg
-
Sarkadi
tag
Én 36-os szinten fejeztem be a játékot és még akad kérdőjel ill. mellékküldetés bőven. Csak úgy nehéz haladni, hogy Skelligén ellátogattam egy faluba, ahol rögtön segítséget kértek a falusiak
ill. tovább haladva egy újabb küldetést kaptam.A semmiből jött torony-al kapcsolatban Remélem a B&W érkezéséig sikerül a HS-t végigjátszanom.
-
Rick3D
senior tag
válasz
laceszgamer #9172 üzenetére
Nekem a jelek egyáltalán nem jönnek be , egyedül a Quen amit szoktam használni. Mire elnyom egy jelet addigra az ellenség pofájában vagyok és legalább 3-4hitet kapott a tornádóból
Legalábbis harc közben nem szeretem. Talán mielőtt elérném a lvl capet kipróbálom.
-
Rick3D
senior tag
válasz
laceszgamer #9170 üzenetére
Hát igen .. mikor 80%körül van a főzetmérgezés elég durván néz ki
.Elkezdtem fejleszteni a főzeteket és össze kombóztam vizibanya+troll+ekimmara párlatokat hpreg+dmg buff. Elég hatékonynak bizonyul ezidáig.A végleges buildhez amit kigondoltam már 4db párlat tud menni úgy hogy mellé lazán betolok egy fecskét is ha úgy adódik.
-
Fitzgerald
veterán
válasz
FireKeeper #9164 üzenetére
Jaja, de igazából a térkép is segítség. Jobb szeretem a meglepetéseket
-
Rick3D
senior tag
válasz
Sarkadi #9136 üzenetére
Most végeztem az első végigjátszással.
Keira Metz-t életben hagytam így ott volt a Kaer Morhen csatánál. A csata után Keira és Lambert összejöttek és mentek a saját útjukra.Sajnos Vesemir meghalt. Radovidot nagy örömmel behúztuk a csőbe és kinyírtam aztán nem sokra rá Dijkstrát is kinyírtam azok után hogy többször is szarban hagyott még a társulatot is jól átcseszte , örültem hogy én ölhettem meg.Mindenkivel össze szűrtem a levet de amikor választás elé érkeztem Yennel tartottam és elfogadtam a közös jövőről az ajánlatát. Skelligén Cerys vette át az uralkodást és a sok harc helyett inkább a saját területei felvirágoztatására fordította a figyelmét mintsem a portyára aminek örült a nép. Eredin legyőzése után Ciri megmentette a világukat a Fehér fagytól de mint kiderült az életébe került. Emhyrel közöltem Ciri halálhírét és elküldött a francba , soha többet ne kerüljek a szeme elé. Cirivel találkoztam egy fogadóban (hála istennek életben van ) Átadtam, az első witcher kardját aztán a továbbiakban witcherként élt , legalább akkora hírnevet szerzett mint Geralt. Geralt egy ideig tanította Cirit aztán az ígéretének eleget téve csatlakozott Yenhez és boldogan éltek.
Emhyr átvette az uralkodást mindenhol mivel Radovid (meghalt) az összes ellene össze esküvőt és árulót fellógatta aztán kis idő elteltével a Gerilla harcokat is rövidre zárta így tudott máshova is figyelni+béke honolt.
LvL 34 vagyok 1251xpvel. Az összes Mellék küldetést/Witcher megbízást/Kincskeresést + az összes ? + feltehetőleg az összes sárga ! is mivel többször is körbejártam a mapokat megcsináltam. A HS kiegészítőnek még csak most fogok nekiállni. Ti hányas szinttel végeztetek ? Milyennek számít ez a 34 és fél ?
Lecraftoltam az összes Witcher szettet és letesztelgettem őket.Tömören szerintem a farkas ami az arany középút. A másik három szett mixelt változata. Máskülönben sokkal jobban néz ki , felraktam hozzá egy skint amitől brutálisan jól megy Geralthoz. Lőttem pár képet.Ha valakit érdekel link. Ti melyik szettet használjátok ?
-
Xeper
csendes tag
válasz
Fitzgerald #9163 üzenetére
A witcherben nem úgy megy a crit, remélem tudod. Mindennek az alapja a fegyver alapsebzése. Minden csak additív bónuszt ad, tehát ha van egy 100 átlagsebzésű kardod, erre a 60+60+60% (3 vörös mutagén a megfelelő skillel), 25% skill, valamint 15% eséllyel 100% kritikust csapsz, akkor összesen csak 100+60+60+60+25=305 a sebzés, ami 15% eséllyel +100-at sebez, tehát a karakterlapon 320 fog szerepelni. Nem pontosan, mert a fegyver sebzése alapján számol, de át van számolva csapás/másodperc alapján DPS-re, a karakterlapon már ez szerepel. Tehát egy tápolt Geralt esetén többet ér a magasabb sebzésű fegyver minden kritikus bónusznál.
-
k-adi
nagyúr
válasz
FireKeeper #9162 üzenetére
do you even.... loot?
-
FireKeeper
nagyúr
válasz
Fitzgerald #9163 üzenetére
ha a kovácsoknál kapható felkiáltójeles térképeket megveszed, azok indítanak küldit az adott witcher gear-hez. a guide-ok csak segédletnek vannak, illetve azoknak az olcsójánosoknak, akik azt a pár koronát is sajnálják a térképekre
szerk1 bár most így jobban belegondolva, lehet a küldi is guide-nak számít, elvégre is elmondja, nagyjából hol keresd őket
szerk2 az olajok mellett az italok receptjeit is érdemes mindig beszerezni, főleg mivel néhány esetben igen jó bónuszokat adnak legmagasabb szinten. kedvencem az Arany Oriolé mérgezős szörnyek ellen, ami gyakorlatilag egy ingyen Fecske, ha sokat mérgez, ráadásul hosszabb ideig is tart.
-
Fitzgerald
veterán
válasz
FireKeeper #9162 üzenetére
Úgy néz ki nem eleget, de majd ráfekszem kicsit jobban a lútolásra, ha lesz több időm játszani
Viszonylag magas chance miatt elég sok critet ütök szerencsére, meg merem kockáztatni hogy még így is többet sebzek x idő alatt (nem /sec, hanem /30 sec), mint egy másfélszer ekkora alapsebzésű karddal ütnék crit nélkül. Nincs még meg a macikard, de majd akkor beszerzem a rajzot hozzá, ha máshoz egyenlőre nem is.
Igazából nem szeretek guideok alapján cucchoz jutni, elveszi a felfedezés örömét az embertől. -
FireKeeper
nagyúr
válasz
Fitzgerald #9161 üzenetére
ejnye, hát lootolsz te rendesen?
tudom ez sok munkának hangzik, ami nem feltétlenül jelent jót egy játékban, de ha szépen kiszeded a kérdőjeleket, több pénzed lesz mint amit el tudsz költeni. én lecraftoltam az összes witcher setet, meg néhány extra cuccot is, kimaxoltam a runewright-ot, és még így is maradt egy rahedli pénzem. pedig semmi exploitot nem használtam ki csak a kérdőjeleket szedtem, contractokat csináltam, gwenteztem, küldiztem, néha eladtam pár cuccot ami szörnyekből esett. a critical dmg pedig nem mindenható, én inkább választok egy kardot 300 sebzéssel és 0 crittel mint egyet 200 sebzéssel és 50% crittel (sebzés mindig üt, crit nem). de ha critet akarsz ott a medve szet kardja az ad azt is és van 20-as szinttől egész 34-ig, 39-en meg jöhet a vipera.
-
Fitzgerald
veterán
Ha alapból szar geared van akkor az se sok. Nekem 1600 körül van most a DPS-em Silver Sworddal, mindenféle buff nélkül.
A kardot amit használok lvl 20 körül találtam, és azóta sem találtam jobbat. Amiket meg craftoltatni tudok azok közül még csak meg sem közelíti egyik sem critical hit chance/damage-ben, hiába van sok olyan ami jobb fizikai sebzésben. Néztem a Runewright-ot is hogy érdemes lenne-e felrakatni valami rúnát, de az alap kínálattól nem estem pofára. A következő tierhez meg 10 rongyot kell neki kidobnom, az még nem fér bele. -
Xeper
csendes tag
válasz
elektrotank #9157 üzenetére
Én is azt játszom mostanában, a tutorial boss miatt 2* unistalláltam, hogy majd eladom a példányomat... de aztán lenyugodtam, és azóta nincs megállás, most készülök a championra tápolt Gundyrra
Érdekes, hogy a harcrendszere mennyire hasonlít a witcherhez. -
Xeper
csendes tag
válasz
Fitzgerald #9155 üzenetére
Azé' 50% bónusz sebzés, -25% sebződés nem kevés (még ha ez a saját értelmezésű 50% is). Mivel csata közben is fel lehet kenni (érdekes elképzelni, de a kalandozást csak ilyen formában nem hátráltatja), szerintem megéri azt az 5 másodpercet.
-
BOBAKILL
őstag
válasz
elektrotank #9157 üzenetére
Én először úgy haltam meg hogy leestem a szikláról...
Bírom a nehéz játékokat de ez kiakasztó. Én is pihentetem egy időre míg nekiállok újra. Lehet inkább a 3-al kezdem el, annak sokkal szebb a grafikája mint a 2-nek.
Érdekes hogy a witcher az elején nehéz aztán ahogy elértem a 15.-20. szintet úgy lett egyre könnyebb pedig a 3. nehézségen tolom. 1-2 szörny megszívat néha de lehet váltok a nehezebb fokozatra.
-
Fitzgerald
veterán
válasz
Rony949 #9148 üzenetére
Nem is kell annak lenned, mehetsz simán DM-ra.
Engem amúgy ebben a játékban nem izgat a nehézség, mindig jóval a szintem alatti cuccban járok, meg nem olvasok guideokat hogy akkor most melyik skillt meg melyik mutagént meg melyik gear-t érdemes mivel kombinálni, meg nem akarok hárdkór pro lenni meg DM-ra menni. Van mögöttem 20+ év szerepjátékos tapasztalat, az ilyen jellegű ambícióimat már sikerült megélnem jó régen.
Potion-ből pl. Thunderbolton meg Swallow-n kívül gyakorlatilag nem is használok mást. Olajokkal sem szeretek pöcsölni, nem szaladgálok a makkoshotykai vajákos Birihez hogy kapjak valami kis bónuszt a Szőrmóksegg ellen. Ami van nálam, abból próbálok valamit összeokoskodni, ha csak az adott quest másképp nem kívánja. Ha valami nem megy az egyik módszerrel, próbálkozok mással.
Szívok két csík fisstechet, és már ütöm is az Olgierd von Everec heréjét a törött kardommal.
Emlékszem mivel nem volt elég jó gearem, még Story & Swordon is közel 40 perc volt, mire lefeküdt az a g*ci, a kardom meg már a 10. perc magasságában eltört.
De közben jól éreztem magam oszt kész. -
Pipó
őstag
Véletlen egybeesés a név?: [link]
-
Pipó
őstag
NG+ tolom DM-en. Most végeztem a HoS-al, eloroztam a mérgezett ezüst viperakardot, de a játék nem skálázta fel NG+-ra, vagyis az alapjátékszintű a sebzése (tudom, mert ugyan az, mint ami már megvolt a ládámban, így most ebből van kettő.) A szintet is az alapnak megfelelő alacsonyabbra tette. Mivel már korábbról ismertem ezt a küldit, csak végigrohantam, nem álltam le harcolni senkivel, mivel ez időversenyes küldi. Lehetett ez a baj, vagy ez bug? Az acél kard (ábra) a Borsodynál rendben volt.
-
-
Rony949
őstag
válasz
FireKeeper #9147 üzenetére
Leginkább a Death March felé húz a szívem, csak egy kicsit félek tőle, nehogy túl nehéz legyen, nem vagyok egy igazi hardcore pro RPG-ben.
De segítettetek eldönteni, a következő végigjátszás Death March lesz. Köszi.
-
FireKeeper
nagyúr
válasz
Rony949 #9144 üzenetére
én hasonlónak éreztem a két nehézséget, volt néhány rázós boss fight (Imlerith, Iris's Greatest Fear), illetve az elején kb bármilyen szörny kinyír, ha nem vigyázol, amíg nincsenek jó cuccaid. olyan 10-15 szint után érezhetően könnyebb lesz, persze azért még ott sem szabad minden csatába ész nélkül rohanni, de a jobb gear és a jó főzetek (ha szorgosan gyűjtögetted mindkettőt) könnyen kihúzzák a hátsódat a bajból. szóval igazából, az említett boss fight-okat leszámítva, 20-as szint után már itt sem lesz túl nagy kihívás, persze azért oda kell figyelni. meditáció alatt egyik nehézségen sem regenerálódsz. szerintem igazából mindegy melyiket választod. te érzed h mennyire szereted a kihívást v sem.
-
Rony949
őstag
A Blood and Wine előtt még újra szeretném játszani az alapjátékot, plusz a Hearts of Stone-t, de az előző (első) végigjátszásomnál a Story and Sword túl könnyű volt. Azt gondoltam később nehezedni fog (ami néhány helyen meg is történt), de nagyrészt egyszerűen túl könnyű volt, főleg már 20-as szinten, ott már em nagyon voltam papírkarakter.
Úgyhogy a lényeg, hogy az új végigjátszásban nehezebb fokozatra vágyom, de nem tudom melyiket válasszam: a 'Blood and Broken Bones-t' vagy a 'Death March-ot'.
Ha ez számít, a Dark Souls 1-2-t kijátszottam, az 1-et többször is.
-
brumi1024
veterán
-
Lenry
Topikgazda
más: mit lehet tudni, Blood and Wine-ban megemelik majd a levelcapet? még van egy pár kérdőjelem, amit fel szeretnék fedezni, de így, hogy lvl70-en megállt az XP gyűjtés, egyelőre nem látom értelmét
-
Lenry
Topikgazda
válasz
Sarkadi #9136 üzenetére
ha
, akkorKeira meghal Lambert is kétszer vittem végig (alap és NG+), kb ugyanúgy.
Ciri witcherként él tovább, Radovidot megöltem, mert egy ellenszenves f*sz, Keirát megmentettem, összejöttek Lamberttel, Vesemir mindenképp meghal, mindegy mit csinálsz. Emhyr maradt a császár, Skelligén pedig Cerys a törzsfőnök két ponton tért el a két befejezésem:
- Radovid halála után először Dijkstra, majd Roche mellé álltam, ezáltal az Északi királyságok sorsa kissé másképp alakult
- először mindkét nőnek tettem a szépet és ezáltal mindkettő ott hagyott, másodszor Trisst finoman elutasítottam a kritikus momentumokkor, így Yenneferrel jöttem össze. -
Rick3D
senior tag
válasz
GypsFulvus2 #9135 üzenetére
Még nem próbáltam bár megvan a fullos kiadás, na igen ezt akartam még írni csak már így is túl hosszúra sikeredett. Tervben van az első és második rész kijátszása mindenféleképpen de egyenlőre a harmadikkal akarok végezni. Köszi a tippet tuti hogy kifogom próbálni !
Bár így belegondolva sansztalan hogy első nekifutásra sikerüljön
-
Sarkadi
tag
Időhiányában még csak most jutottam a fő sztori végére. Az alábbiak szerint alakultak a dolgok:
A játék korábbi szakaszában megöltem Keira Metz-t, így ő nem vett részt a Kaer Morhen-i csatában. Skellige új uralkodója Cerys lett, így Hjalmar segíteni tudott a csatában. Vesemir itt meghalt. A végén Eredin-t legyőzve Ciri úgy döntött, hogy Avallac'h segítségével belép a másik világba vezető kapun, hogy a jóslat szerinti Fehér fagy-ot megakadályozza. Később a király (Emhyr) magához hívatott és Ciri haláláról adtam neki hírt. Befejezésképp pedig Geralt találkozott Cirivel egy fogadóban, így együtt folytatták a Witcher életet. Radovid a területeket sorba hódította, Emhyr ellen fellázadtak, Skelligén pedig elégedettek lettek Cerys-el. Ti milyen befejezéssel vittétek végig a játékot? -
GypsFulvus2
őstag
A második részt végigtoltad? Abban a legnehezebb fokozat neked való!
Ott egy életed van; ha kinyírnak, vége a játéknak. Megpróbáltam, nem semmi élmény volt, teljesen más érzés így játszani; végül Letho nyírt ki az első találkozásunkkor. A 2. rész számottevően nehezebb az elsőnél, főleg az első patch előtt volt durva. Abban a patch-ben visszavettek a nehézségből, mert annyian sírtak, hogy WTF.
-
Rick3D
senior tag
Embertől függ szerintem , ahányan vagyunk annyi félék. Imleritnél stage 2 indulásakor mikor letolja az első kombót akkor vesztettem hp-t utána a haláláig az összeset countereltem 2 db tier3as kajámba került az egész harc. Nem néztem róla előzőleg semmit meg nem is olvastam.
Mikor megnyílt Kaer morhen elkezdtem minden side quest/objectivet letolni , 23as voltam és a vasbányában volt egy lvl 30as elementál ami 1hitből kinyír. Mivel nem akartam újra visszajönni és hajtott a kíváncsiság hogy mennyi xp jár érte vagy valami extra, elkezdtem gyepálni 21-22 percel később kidőltEgy izzasztó de nagyon jól eső élmény volt mikor kinyírtam hasonlóan mint DS-ben
Kár hogy semmi bónusz nem járt érte vagy legalábbis én nem vettem észre még az xp-n sem.
Már túlzás lett volna a fejlesztők részéről hisz ez a játék nem arról szól de én jobban örültem volna ha az ilyen ellenfeleknek a nehézségét nem a koponya adja tehát 1 hitből kidőlsz ha 5+ szintel nagyobb nálad hanem olyan ütéseket kombóz össze vagy dodgol amit nehéz counterelni, remélem érted mire célzok.
Ettől függetlenül én is a történet miatt játszom , teljesen beszippantottHa befejezek minden tuti nekiugrok még 1 - 2 alkalommal más döntéseket hozva.Meg a könyvek is nagyon tetszenek , bár a 2. kötet eleje elég furán indul.
Amit már előbbre írtam ami tényleg nehéz volt számomra a játék eleje úgy hogy még soha nem játszottam a széria egyikével sem. Azután hogy meglett a lvl 11 egyre könnyebb és könnyebb lett minden.A frusztráció nálam Arma 2 : Dayz Epoch modban jelentkezett , folyamatosan figyelni minden rezdülésre stb... aki játszott komolyabban az tudja milyen
2 évig nyomtuk a bandával pár szervert becuppantottunk és még mesélhetnék ahh de még mennyit . . . Arra emlékszem hogy az tényleg kinyírta az idegeinket de cserébe egy idő után megszoktuk és olyan szintre emelt hogy sehol nem volt ellenfelünk.Azóta se találtam ahhoz fogható játékot sajnos az oszlás után már én sem játszom vele. A Standalonal meg majd az unokáink tudnak játszani
-
Z.m.Z
aktív tag
Sziasztok. Hülyeséget kérdeztem, töröltem. Bocsi.
-
BOBAKILL
őstag
válasz
elektrotank #9120 üzenetére
Én elkezdtem a dark souls 2-t. Hááááát....jó idegek kellenek hozzá. És akkor még finoman fogalmaztam.
A Witcher könnyű menet ahhoz képest. A Dark souls 3-al járszol?
-
Rick3D
senior tag
Mi van akkor ha valakinek mindkettő szívügye ?
Elképzelhetetlen lenne számomra hogy a legkönnyebben kellene kijátszanom , még ezt a DM-et is elég lazának érzem. Simán elfért volna rajta még egy kis nehezítés
szerintem. Persze a story az első de azért szeretek közbe izzadni. Így is mikor levágok egy pokolfajzatot 3-4 sec alatt kicsit kiábrándító hogy csak ennyit bírt ahhoz képest hogy mekkora és a történet szerint milyen ádáz ellenfél.
-
k-adi
nagyúr
válasz
elektrotank #9120 üzenetére
én se a legnehezebb fokozaton vittem végig..... itt a hangulat a fontos nem a nagy boss-harcok
-
Dogengar
aktív tag
1.69 dodó az adventure game? hmm
-
Bibgr0
aktív tag
GOG-on akciózzák az eredeti játékot és a kiegészítőket:
40 USD /EUR körül az alapjáték és a 2 kiegészítő nem rossz.
-
Rick3D
senior tag
válasz
jonnyjoker01 #9122 üzenetére
Eléggé homályosan emlékszem erre a küldire már de a serpenyő nem azért kell hogy lekaparja róla a kormot amivel írni tud majd egy üzenetet ? Mintha valami hasonló rémlene.
-
Nazara
őstag
válasz
jonnyjoker01 #9122 üzenetére
Elvileg annyi a küldetés a Witcher wiki szerint.
Az emberről pedig olyan sejtés van, hogy
lehet.Thaler -
jamez
senior tag
Csak egy féle dobozos verzió jön ki a véres boros DLC-ből?
[link]Vajon 1-2-t együtt is kiadják?
-
jonnyjoker01
veterán
válasz
laceszgamer #9121 üzenetére
Addigra remélem kiviszem az alapjátékot és az első dlc-t (szerintem év végéig se végzek vele
)
Más: volt egy küldi még White Orchardban ahol egy nő serpenyőjét kellett kihozni egy viskóból. Ott ugyebár megszökött katonák találkoztak, de az egyik megölte a másikat. Az égett papír alapján tudok nyomozni tovább azután az emberért, vagy ennyi volt? Minden kis fecnit elolvastam a szököttek nagyobb táborában, de egy se utalt erre vissza.
-
laceszgamer
addikt
válasz
elektrotank #9120 üzenetére
Mondjuk kevés ötletesebb nehézség-elnevezést láttam az elmúlt években mint ami a W3-ban van.
Két hét aztán B&W.
-
elektrotank
aktív tag
válasz
FireKeeper #9114 üzenetére
Én kalandorba tolom (vagy mibe, a lényeg, hogy a legkönnyebb). Rájöttem, hogy a Witchert nem azért érdemes játszani, mert van nehéz fokozat, hanem az egész élmény miatt. A kard és legendában azért már bőven volt kihívás, de visszaállítottam azt is, mert közben elkezdtem a Dark Souls-t és úgy voltam vele, hogy elég egy játék miatt tépnem a hajamat
-
maszi99
őstag
válasz
atainprison #9115 üzenetére
Így se rövid a játék de ha még bonyolítanám akkor év végéig se végeznék... pedig ott vannak még a küldik..
Nem beszélve most jön 1 új kieg is ..
Amúgy irigyellek.... (biztosan van bőven időd játszani vele)
-
válasz
FireKeeper #9114 üzenetére
Én nem is az árnyéklényekkel szívtam ott, hanem a pókokkal a kertben. Máig nem tudom, hogy hogyan csináltam meg őket, de hogy ötször neki kellett futnom, az biztos.
-
FireKeeper
nagyúr
válasz
atainprison #9115 üzenetére
annyira azért nem vagyok mazochista
-
atainprison
senior tag
válasz
FireKeeper #9114 üzenetére
Ha szeretnél még plusz kihívást, akkor csináld meg úgy, hogy az összes csókát felébreszted (mindegyikbe belesebzel valahogy) és egyszerre küzdesz meg velük DM-on. Na az nem kicsit nehéz. Van is egy acsi azért, ha egyszerre küzdesz velük, mondjuk a nehézségi szint nincs megkötve, de DM-on fincsi igazán
.
-
FireKeeper
nagyúr
tegnap csináltam Death March-on az Iris's Greatest Fear részt, hmm, hát aztapicsa, talán legnehezebb fight volt eddig, ennél többet csak Imlerith-el szívtam anno, bár ott valszeg az is benne volt hogy a cuccom ott elég alacsony szintű volt.
kíváncsi leszek Blood and Wine-ba is lesz-e majd olyan harc aminél hajamat tépem a Death March miatt vagy olyan "lájtos" lesz mint az alapjáték vége. -
k-adi
nagyúr
válasz
laceszgamer #9110 üzenetére
na igen az kellemes meglepetés volt
azt hittem én is hogy ott vége lesz aztán még 1 chapter
-
Fitzgerald
veterán
válasz
Fitzgerald #9106 üzenetére
Na jó ez annyira megviselte a kis lelkemet, hogy már a Zoloftot kezdtem keresni mindenhol. Nem hagyhattam annyiban. Még jó hogy volt egy mentésem, pont mielőtt bemegyünk az Avallac'h laborjába. Abban a questben 2 olyan döntést is hozol, ami eldöntheti Ciri sorsát.
Ha valami, akkor ez kb. az egyetlen olyan dolog, ami nem nyerte el a tetszésemet ebben a játékban.
Ezt a nyilvánvalóan a Mass Effectre hajazó mechanizmust picit jobban kidolgozhatták volna szerintem, de ez tényleg csak szőrszálhasogatás a részemről.
Az meg hogy a háborút ki nyeri engem nem igazán izgatott. A rossz meg a rosszabb.
Geralt pedig - mint tudjuk - inkább nem választ, ha két rossz közül kell választania.
Radovidnek legalább annyira illett volna az anyja magzatvizébe fulladnia, ahogy Emhyrnek.
Illetve nem, Emhyrnek csak Ciri születése után illett volna belefulladnia.
Számomra meg ugyanakkora élmény az északiakat aprítani, mint Nilfgaardot.
Úgyhogy happy ending lett végül, kézi levezetéssel. -
Rick3D
senior tag
válasz
laceszgamer #9110 üzenetére
(#9109) Lenry : Hála istennek vagy még inkább a készítőknek, már kissé el is voltam szomorodva hogy egy egész játékon át hajszoltam Cirit és még ki sem tudom élvezni legalább pár küldetés elejéig a vele eltöltendő időt
vagy a minimum bosszút állhassak Vesemirért.
Most indultunk meglátogatni Imlerithet , kíváncsi leszek rá mi fog történni -
Fitzgerald
veterán
Na, megkaptam a legdepisebb endinget lol, el is ment most a kedvem az egésztől
-
k-adi
nagyúr
-
Lenry
Topikgazda
válasz
jonnyjoker01 #9101 üzenetére
tegnap este Szeged határában eső után meg kellett állnom az országút szélén, néztem a naplementét, és az jutott eszemben, hogy "baszki ez pont olyan szép, mint Velen"
tavaly ősszel egy hajnali autókázáskor ugyanez ugrott be, ugyanaz a párás, felszakadó ködös volt, és azt hiszem, hogy ez főleg a játék elképesztően valósághű és hangulatos grafikáját dicséri. elképesztően jól hozza a Kelet-Európa életérzést
Új hozzászólás Aktív témák
Megkérnénk minden topiklakót hogy a játék történetéhez kapcsolódó hozzászólásoknál használja a Spoiler kódot!
- Új és újszerű 15"-16" Gamer, irodai, üzleti, készülékek nagyon kedvező alkalmi áron Garanciával!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- DELL Precision 7730 i5-8400H Quadro P3200 32GB 1000GB FHD 17 1 év garancia
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450 - i5-5GEN I 16GB I 256SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest