Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpazzMaticus

    tag

    Ez nekem eddig az év játéka.
    Pedig nem vagyok kifejezetten a stílus rajongója...
    De a harc benne hihetetlenül intenzív és fasza, a fegyverek brutálisak és jól szólnak, a zene hozzá eszméletlenül eltalált, a világa meg olyan elképesztően összerakott és hangulatos, hogy az utóbbi 2-3-évben kiadott valamennyi "top"AAA-s játék designereinek ott kellene sírva könyörögni a Neon Giant irodája előtt a receptért...XD
    Így kell egy játékot megalkotni, hogy élvezze a játékos, hosszú ideje nem szippantott be játék ennyire a hangulata miatt. Alig használom a gyorsutazást, mert minden sarokba érdemes benézni, és nem csak a loot miatt, hanem mert látványos és élő a világa...
    Igen látszik hogy indie game : Nincs túlbonyolítva a játékmenet, "spóroltak" a történeten is, az AI -is inkább nagyot üt hardon, meg tömegével támad mint okos, meg sok a bug benne, de szerintem pl. a Projekt Red CP2077-hez mérve rájuk nézve kurva kínos hogy mit alkotott ez a 11 csóka témában, főleg az ő lehetőségeikhez mérten töredéke erőforrásból, pedig én tényleg szeretem azt a game-t is...
    Annyit vállaltak amennyit tudnak, nem akartak belerakni hatszázezerféle dolgot, "csak" csináltak egy rohadt élvezetes és hangulatos shootert és kész.

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Új hozzászólás Aktív témák