Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    válasz atillaahun #36 üzenetére

    Na megválaszolva a kérdésem, igen automatikusan kikapcsolja magától a profilt, így nem kell neki ellenkező feltételt adni mint a lámánál, ez egy nagy jópont.

    A negatív feltételes kérdésem viszont még mindig áll.

    Egyébként néztem GPS-t nem tud kapcsolni, azt mondja 2.3 alatt nem lehet. Ez természetesen nem igaz rendszerprogramok tudnak, úgyhogy ezzel még azért kiokosíthatták volna.

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz atillaahun #36 üzenetére

    Az instant eseményeket leszámítva (pl Event), a többinél visszaállítja eredeti értékre a változtatásokat. Bár nem minden funkciónál, azt hiszem a fogaskerék jelű parancsoknál igen.
    Ezt vki megnézhetné, hogy így van-e.
    Pl repülő módot visszakapcsolja elvileg kilépő Task nélkül is, ha lejár a Context.

    (#32) mandras81
    Passz, gúgli a barátod. Biztos akad pár beállítás, amihez kell, de nem mindenhez.
    Nálam ez nem volt kérdéses, emrt elvből root-olt romot használok. :K

    (#37) ERPY
    Mintha láttam volna changelog-ban ICS támogatást. Display brightness parancsban be van pipálva az azonnali hatás?

    (#38) S_xperia_S
    Hogy hogy többször mondja? Lehet többször aktiválódik a profil egymás után. Milyen Context-tet állítottál be?

    (#39) atillaahun
    Context:
    - battery state 0-15% (vagy 15%-100% invertálva)
    - power state "any" invertálva

    (#40) S_xperia_S :R
    Nem volt betervezve, hogy publikálom, ezért ne várjon senki se dokumentációt, vagy kommenteket. :B De azért nagyjából megvan, h mit miért csináltam. Lehet kérdezni. :)

    (#41) suti_88
    Naná. Csak a kreativitásodon múlik, h mivel spórolhatsz. Amúgy maga a progi nem bántja az akkut. Bár RAM-ot tud enni, ha több tucat profilod van és mindegyik aktív egyszerre. Optimalizálással ezen is lehet faragni. :K

    (#42) wayne1
    You are welcome!

    (#43) atillaahun
    Tedd fel a Secure Settings-et és azzal fog tudni GPS-t kapcsolni a Tasker is.

    (#44) bohoc71
    Fentebb említettem, hogy visszaállítja a módosításokat. De azt nem tudom, h pontosan milyen feltételek mellett teszi ezt és mely parancsoknál. Vki utánanézhetne.

    (#46) bohoc71
    Fura, nekem is CM Gingerbread van fent, és megy rendesen.

Új hozzászólás Aktív témák