Hirdetés

  • Stellar Blade - Befutottak az első tesztek

    gp A beszámolók alapján talán elmondható, hogy a stílus kedvelőinek érdeme lehet beszerezni a teljes kiadást.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz nope #993 üzenetére

    Pl. nincs lehetőség arra, hogy minden nap azonos időpontban lefusson egy task.
    :F Pedig sok ilyenem van.

    Konkrétan egy widgeten lévő dátumot szerettem volna frissíteni éjfélkor, de csak 12 órás időintervallumot lehet megadni.
    Miért pont 12 óra? Talán 12 órás lokalizációval használod a telefonod (csak tipp)? Ez elég fura.

    Nem egészen értem melyik context-ről van pontosan szó. A Time ezt tudja konkrétan, amit elvársz (minden naps aktiválódik, ha nem egyedül van) és 00:00-23:59 közötti intervallumot lehet beállítani vele.

    Amit szerettem volna: ha elmulasztott esemény van (email, sms), akkor a notif.-t figyelve időközönként ismételné a riasztást (beállítástól függően vibr. és/vagy hangjelzés).
    Hangosan gondolkodok csak: mi van akkor, ha változóban elmented az esemény idejét, majd figyeled az eltelt időt a Not. click eseményig bezárólag? Mondjuk ilyenkor (még nem használtam ezt a parancsot) gondolom kínos, ha nem kattintasz rá, hanem törlöd az egész listát az értesítési sávon.

    (#994) bogil99
    Amúgy ne maradjon kétség benned, a rendelkezésedre bocsájtottam mindent, ami kell a feladatodhoz. :U
    Akkor még egyszer:

    Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy este 22 és reggel 7 között szeretnék airplane módot, ha cellainfó alapján otthon vagyok. Ez eddig megy.
    Feltételezem van egy profilod, amiben két context van, egy Time és egy Cell Near.

    #979-es válaszban leírtam, hogy hogy fog kinézni alapvetően a használandó Enter Task.
    Majd: Én ketté bontanám a feladatot és csinálnék (ahogy csináltam is) egy olyan profilt, ami azt figyeli, mikor vagy otthon.
    Ennyi. Ez egy modul, amit fel tudok használni bárhol máshol is. (Pl. úgy, hogy az aktivációját figyelem a %PACTIVE változóban)

    Szájbarágósabban:
    Új profil: Home
    Context: Cell Near, stb
    Enter Task: nem fontos, bármi kamu megteszi itt és most.
    Ha ez aktiválódik, azt vizsgálhatod a %PACTIVE változóval.

    Ha nem is kerested ki a használatiból, h mi ez, akkor később láthattad az alternatív megoldást: Vagy az egyszerűség kedvéért mondjuk itt beállítasz egy %Home változót és ezt beírhatod majd a ciklus feltételébe vhogy így: If %Home ~ 1. Stb.

    Ezzel úgy vélem a kezedbe adtam az egész feladat megoldását, csak össze kellett legóznod.
    Összeállítás után ezt kellett volna kapnod:

    1. Egyik profil, ami azt figyeli, h otthon vagy-e.
    Context: Cell Near
    Enter Task: Variable set %Home to 1
    Exit Task: Variable clear %Home (később rájöttél volna valószínűleg, hogy ha elmész otthonról, akkor a %Home-mal is kezdeni kell vmit)

    2. Másik profil, ami a repülőt buzerálja.
    Context:
    -Time (Csak el kell indítani a Task-ot egy adott időben, majd onnantól egész éjjel fut.)
    -State/Variable value %Home is set.
    Enter Task:
    Feljebb kifejtettem már.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák