Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    Sziasztok!

    Elakadtam...

    Szóval van egy egyszerű beállításom:
    22:00 és 8:30 között "silent mode"-ba teszi a telefont (ha az otthoni WiFi-re van kapcsolódva)
    Ez menet közben kiegészült egy task-al, ami annyit tudott, hogy ha volt ébresztő (pl. 6:30-kor) és kinyomtam, akkor az deaktiválta a "silent mode"-ot. Ezzel egy gond van, hogy közben aktív maradt az első task. Magyarán, ha mondjuk lekapcsolódtam a WiFi-ről majd vissza (mindezt még a megadott idő intervallumban), akkor megint aktív lett az "silent mode".
    Arra gondoltam bevezetek egy változót %Silent, ami, ha 1 akkor aktívvá válhat az "silent mode" (22:00 és 8:30 között).
    Ez a %Silent változó az ébresztő kinyomásakor felvenne egy 2-es értéket, és valamikor - mondjuk 21:55 tájékán - újra az 1-est, hogy 22:00-kor újra le tudjon némulni a telefon.

    Két gondom van:
    a) Nem tudom a változó állítását egy konkrét időponthoz kötni. Pl.: 21:55. Csak úgy működik, ha megadok egy pár perces intervallumot. Pl. 21:51 - 21:55
    b) Felvettem egy próba task-ot, (Variable Set), amiben, ha a %Silent 1 lett, akkor megtörtént, amit vártam. Viszont, amint kiegészítettem egy idő intervallummal, akkor már nem működött a dolog. Mindez gondolom azért mert a változó átállítása 1-re már korábban megtörtént.

    ... remélem érthető voltam :)

Új hozzászólás Aktív témák