Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    Sziasztok!

    Van egy Samsung 250 GB-os vinyóm, Windows XP SP2 HUN-nal. Ez két felé van particionálva. A 100 gigás részen (C:) van az XP, a maradék 150 gigán (E:) meg mindenféle egyéb cucc.

    Történt, hogy kikapcsolás közben (miközben a win éppen kijelentkezett) egy áramkimaradás miatt lekapcsolt a gép.

    Újraindítás után nem akart bejelentkezni a windows, csak egy szürke csík kúszott a képernyő alján. Végül kiderítettem, hogy egyszerűen nem látja a C: meghajtót. (Az E: ott van)

    Megpróbáltam berakni a win telepítő lemezt, azonban az újratelepítés során azt írta ki, hogy a C: nem particionált terület és formázás nélkül nem is akart továbbmenni.

    Ezután beraktam egy újabb vinyót a gépbe, amire feltettem az XP-t, majd rádugtam a Samsungot. Így a windows csak a korábbi E: meghajtót látja, a C:-t még nem particionált területként sem érzékeli.

    Rengeteg adatom volt/van a meghajtómon. Mindenképpen szeretném visszanyerni őket. Tudtok segíteni?

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák