Hirdetés
Aktív témák
-
balage81
csendes tag
Szia!
Nincs is benne, jól tudtad. A géphez csatlakoztatható egy nagyon vékony kiképzésű külső optikai meghajtó. Az érdekessége az, hogy a belső része cserélhető ( anno felhívtam az ASUS-t és szerintük nem cserélhető LOL ) most én egy DVD-ROMot cseréltem DVD íróra, de bármikor tehetsz bele DUAL DVD írót, vagy amihez kedved van. Persze ez a külső ''keret'' gyári és külön porton csatlakozik nem usb-n.
Itt egy kép:![[kép] [kép]](http://www.grafinet.hu/asus_s1n_optical.jpg)
Ár: Nagyon szeretem ezt a masinát, mikor nekiülnék körbenézni, hogy mégis mennyit ér mindig lestoppolom magam, mert ilyen paraméterekkel rendelkező (könnyű, elegáns...) gépet centrino platformban csak 400-500e körül kapok. De most már muszáj újat vennem, mert tényleg kell a sebesség munka miatt.
Árban látatlanban azt mondom, hogy 160-180.000. (Karib véleményére nagyn számítanék, mert neki is volt, vagy talán van is ilyen ketyeréje)
Tudom tudom P4 is enyiért van, kinek mi az ízlése. Géptől is beteszek egy képet:![[kép] [kép]](http://www.grafinet.hu/S1300-1.jpg)
Aktív témák
- Pánik a memóriapiacon
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Ingatlanos topic!
- LEGO klub
- DUNE médialejátszók topicja
- Bittorrent topik
- Milyen TV-t vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- További aktív témák...
- HP ProBook 640 G4, 14" FHD IPS kijelző, I5-8250U CPU, 8GB DDR4, 256GB SSD, W11, Számla, 1 év garanci
- Dell Latitude 7400, 14" FHD IPS kijelző, i5-8365U CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, W11, Számla, 1 év gar
- Lenovo i7 laptop, viseletes, üzemképes.
- új bontatlan 13 hüvelykes MacBook Air M2 256GB SSD space gray asztroszürke Apple 1 év garancia
- MacBook Pro 13" 2019 i7 négymagos / 16GB / 256GB / 99% AKKSI
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest


