- Fujifilm X
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Vezetékes FEJhallgatók
- Bluetooth hangszórók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Projektor topic
- Házimozi belépő szinten
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
-
PROHARDVER!
Star Trek Online -=MMORPG=-
Új hozzászólás Aktív témák
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Iginotus #398 üzenetére
A talentek egy része speciális, ott írják az examples-ben, hogy milyen skillekre hatnak, azok csak azokra. Ha akarod használni az egyik említett cuccot, akkor tegyél rá pontokat.
Ezen kívül vannak általános skillek, pl. az energia fegyver használati skill a tacticaltól az kb. mindenkinek kell, a pajzss növelő skill a sci-től meg a burkolat javítást gyorsító és burkolat erősítő skillek az engineertől.
Itt írják angolul kicsit bővebben az új talent fa minden elemét: [link]
MasterMark: igazából az egészet újra kellene írni.
Wolverine: Most pont pottyant egy turret, azt betettem a hátsó fézer helyére, így elől két beam bank + a turret hátul még nem zabálja le az áramot, kraftolok majd egy normális turretet, aztán megnézem mire jutok vele. A mozgékony sci hajók miatt bevállalható, hogy hátul gyenge legyen a fegyverzet.
-
MasterMark
titán
Javaslom hogy legyen módosítva az első hsz., hogy a játék ingyenes.
-
Wolverine
félisten
válasz
CPT.Pirk #389 üzenetére
Perpill. elöl egy torpedó és egy turret, hátul egy torpedó van 2-2 beam array mellett. Engiként nem vagyok gyors, és csak akkor érdemes fordulnom, ha a pajzsregeneráló skillek CD-n vannak, de a pajzs összeomlani készül.
Mondjuk az tény, hogy keményen ráhajtottam a kutatási skillre és az a turret egy adott szinten majdnem maximális cucc (captain grade 2 jelenleg a szintem és egy lila Mark VI turretről beszélünk... a Mark VIII beamek és torpedók alapanyagait épp hajkurászom a Rolor Nebulában) -
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
PhilBrick #393 üzenetére
Mennyit dobott rá a szintekre? Volt már egy power leveleket növelő skillem, ezért nem akartam mellé ezt a tisztet, valamint mert igen ronda volt szegény.
Amúgy meg lett 2.6 millió kreditem vele, Lt. Commanderként elég nagy summa, de azért nem szórtam el, amit csak lehet, azt kikraftolom a memory alpha-n.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Wolverine #386 üzenetére
Na ezt nem tudtam, amikor én voltam Engineer commander, szerintem még nem volt az említett hajó a játékban. Aztán később befizettem egy retrofitre admirálisként, mert a star cruiser valahogy nem hozta az élményt számomra pvp-ben.
Most sci commander-ként elég jól elvagyok, elől 2 beam bank és egy torpedó, mellé a beam overload és torp. high yeald elég hatékony, tekintve hogy ezekkel a hajókkal még célon is lehet maradni, nem úgy mint a lomha cirkálókkal. Hiába fér a cirkálókra 4-4 fézer és 1-1 torpedó, nem hozzák a kellő átütő erőt, vagy csak nem az én stílusom.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
MasterMark #382 üzenetére
Igen, ha az is meglesz, akkor jelentkezned kell majd az űrdokkban az admirálisnál, és ő ad hajóvásárlási kupont, amivel a shipyardban tudsz újat választani. Nem vagy köteles a saját "kasztodnak" megfelelőt választani, de elsőre javaslom.
Wolverine: már a 10-es szinttől is van fizetős hajó, pl. tacticalnál az NX-01 refit.
-
Wolverine
félisten
válasz
MasterMark #380 üzenetére
Új hajót 10 szintenként kapsz; egyébként a Cryptic Store-ban nézhetsz körül, illetve lvl20 után lesznek pénzért vehető hajók is.
Azokról az itemekről írj kicsit bővebben, mert rengeteg olyan cucc van, aminek hasonló az ikonja... a név alapján próbálhatsz keresni a STO Wikiben is. -
MasterMark
titán
Hogy lehet új hajót venni? És mi ez a sok kártya vagy mi az invectory-ban?
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Iginotus #378 üzenetére
Ha megy az angol, akkor szerintem nagyrészt egyértelműek lesznek a dolgok. Amúgy sokat változott a játék a megjelenése óta, egyrészt jelentősen könnyebb lett a küldetések teljesítése, másrészt kitakarították a baromi repetatív "patrol" küldetéseket, bőven elég a sztoryra fókuszálni mert rendesen jön az XP a kb 45-60 perces epizód küldetésekkel.
Mi mellett döntöttetek a 3 lehetséges "gallérból"?
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Na megy az F2P ünneplés ezerrel, sec perc alatt összejött ez a kis tömeg a Dronzana állomáson, mindenki nyomja a poroltót, konfetti és tribli ágyút!
-
Wolverine
félisten
válasz
MasterMark #375 üzenetére
Hajók belsejében ritkán fogsz járni a jövőben; hogy őszinte legyek, nekem nem tűnt problémásnak a kevés alkalommal a méretarány. A hajódon mindig fent lesz a pajzs harc közben illetve olyan esetekben, amikor egy rendszeren belül vagy; ez logikus is, mert rendszerint harcba is fogsz keveredni ilyen esetben.
Az egyenruhád (és a tisztjeidét is) egy alkalommal ingyen módosíthatod emlékeim szerint, ha nem felelne meg a karaktergeneráláskor beállított; az a karakterpanel (U gomb) megnyitásával érhető el az egyik alsó gombbal, de a neve nem ugrik be, épp nem vagyok játékközelben.#374: szerintem nem flottáé a csati, de elég sokan az ott levők közül egy brancsban lehetnek.
-
MasterMark
titán
Na elkezdtem játszani, amit elsőnek észrevettem, hogy valami nagyon nincs rendben a méretaránnyal... Óriási folyosókhoz képeset nagyon kicsik az emberek, a sorozatokban nem ilyen. A másik, hogy a hajómon a pajzs folyamatosan fent van. Ez mindig így lesz?
Plusz egy kérdés: hogy lehet a ruhámat változtatni? (Meg a tisztjeim ruháját?) -
Wolverine
félisten
válasz
MasterMark #372 üzenetére
A szokásos /join hun módon.
-
NRG
tag
Ok, köszönöm a válaszokat srácok.
Majd el is kezdem ha vére működni fog mert még mindig nem megy a f2p.Wolverine, tutorial után szolgálatra jelentkezem
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
LT.Commanderként kaptam egy Saurian BO-t, ebben az a különleges, hogy rendelkezik "efficent" space traittel, a kapitányi efficent felét adja bónuszban.
Meg nem tartom mert ronda, valamint a legolcsóbb efficent-es saurian tiszt 2.6 millió kreditért van a marketben, felraktam enyémet is, remélem elviszik. -
CPT.Pirk
Jómunkásember
-
NRG
tag
Valaki el tudná mondani mi a fenéért van 2 féle: cryptic és perfect world install file
-
MasterMark
titán
Én is jövök reszkessetek
-
NRG
tag
Holnap én is csatlakozom, csak nehogy kapjak egy nyilat a térdembe
Egyébként lehet csapatban tolni vagy egyedül kell kezdeni?Lesz majd f2p launch party is több give away-el.
-
Balika23hun
aktív tag
Tyűha, az STO f2p lesz.Király!Már rég ki akartam próbálni, bár most eléggé leköt a swtor de azért megnézem én is magamnak ha már részben ingyenes.
-
Wolverine
félisten
válasz
CPT.Pirk #349 üzenetére
Ja, azóta rájöttem, hogy csak plazma torpedóknál változik meg így a töltet, a fotontorpedók továbbra is dupláznak.
Amúgy kísérletképpen én is megnéztem egy új karaktert - de nem tetszik, hogy az első tisztedet nem választhatod, hanem automatikusan megkapod az andoriai taktikai tisztet... az adott helyzetben a bolian mérnök jobban jött volna.#358: a fajok között van különbség. Mindegyik karakternek lehet 4 traitje, ami valamilyen bónuszt ad; a legtöbb esetben 1 vagy 2 fix és a maradékot te választhatod ki. Persze ha saját fajt hozol létre a nulláról, akkor nem lesz kötött trait sem.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
MasterMark #360 üzenetére
Igen ablatív, a játékban ablatív generátornak hívják, bár mintha valami más lett volna a neve a sorozatban, vagy meg sem nevezték. Az az páncélzat van rajta, ami a befejező, "endgame" epizódban volt a Voyagernek.
Van több retrofit hajó, pl. lehet venni retrofit excelsiort, nebulát, galaxy osztályú hajót, stb. Ezek mind rendelkeznek valami bónusszal.
pl. lehet fogok venni egy nebula refit-et, mert a parancsnoki rangnál elérhető science kutató hajók valami eszméletlen rondák (a tng befejező részében Dr. Crusher hajója) és maradt még cryptic pontom, pont elég rá.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
MasterMark #358 üzenetére
Minden fajnak van 2 alap tulajdonsága, meg 2 választható.
Intrepid az kapitányi rangtól van, majd ha eléred az utolsó rangot, akkor vehetsz magadnak pénzért retrofit verziót, amihez kapsz működő ablatív pajzsot.
Itt [link] írnak a hajókról sokat, érdemes megnézni. Elég jó véleményük van erről az osztályról is.
Jah amúgy úgy van, hogy 10 szintenként van új rank az admirálisig, és minden új ranknál kapsz egy hajó vásárlási tókent, amivel meg tudsz venni egy jobb hajót, régi meg mehet a vitrinbe. Minden új hajót tetszés szerint rakhatsz össze az adott kategória eltérő alverzióiból.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
MasterMark #356 üzenetére
Igen, mikor éppen nem vagy küldetésen, akkor lehet állítani a nehézséget. Pl. az állítódik, hogy mennyire használják a speciális képességeiket az ellenségek. Azt nem tudom, hogy sebzés és életerő is változik-e náluk, meg az AI.
Cserébe az emelt nehézségért, jobb tárgyakat ad a küldetés. Egyébként elég alaposan bejárat a játék mindent, kezdetekben a klingonokkal van a balhé, később a romulán semleges zónában küzdünk aztán a kardassziai területeken a tükör univerzumos népséggel, majd a végén a borg területeken valamerre ha jól emlékszem, a gamma kvadránsban, ott a hadiállapot ellenére válvetve a klingonokkal, mint az STF-ekben.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
MasterMark #354 üzenetére
Én is azt kezdtem most, már 8-as szinten vagyok, végre mindjárt megszabadulhatok az alap gagyi hajótól.
Egyébként a játék jelentősen könnyebb lett, mint kezdetben volt. Persze akkor még nem volt állítható nehézségi szint, de advanced (közepes) nehézségen nem túl nehéz.
Sci hajónál ugyanaz a pajzs erőssége a legnagyobb, így igen sokat kell tunkolni, hogy lebontsák a pajzsát, így pvp-ben van némi előnye, mert bár nem túl erős fegyverzet terén, pl. egy icrkálónál 4-4 fegyver fér el, scinél pl. csak 3-3, de a skilljei elég hasznosak, amiket nyugodtan tud használni.
Pl. ha nem lövi át egy Tac. hajó a sci hajó pajzsát a rárepülés során, akkor megszívja, mert neki el fog fogyni a pajzsa... Elég sok Tac. hajó van, szóval ez gyakori helyzet.Cirkálónál inkább fordul elő, hogy ráküldi a sortüzet a Tac hajó, és leesik a pajzs azon az oldalon.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
MasterMark #352 üzenetére
Nem értek a wowhoz, 27-es szintig elvittem egy huntert egy törtön, aztán abbahagytam.
Az előbb írt 3 kategóriához hozzátartozó adatok még:
Tactical:
-escort hajók (kísérő, mint a Defiant, Akira osztály), kevés legénység, pajzs szorzója 0.7 - ha átlövik a pajzsát akkor vége van. Skilljei leginkább a sebzés növelésére és manőverezésre vonatkoznak.Engineer:
-cirkálók, mint az enterprise, legnagyobb legénység, pajzs szorzója 1 - jellemzően sokat bírnak de nem okoznak túl sok sebzést. Skilljei pajzs és burkolat javításra, energia átirányításokra vonatkoznak.Science:
-kutató hajók, mint a Nebula és Intrepid osztály, pajzs szorzójuk 1.3, közepes legénység, van egy rakás ellenséget gyengítő skilljük mint pajzs gyengítés, energia merítés, stb. Kicsit kevesebb fegyver fér rájuk, mint a cirkálókra.1 szerver van az egész világon, nincs szétosztva a játék. A térképen még vannak blokkok, ami közt tölteni kell, de előbb utóbb ezeket meg fogják szüntetni és amennyire lehet, az egész galaxis egy térkép lesz. Valszeg már meglenne, ha nem az F2P átállás kötötte volna le őket. Magyarokat nem nagyon kerestem, de vannak. Pl. a magyar sto oldalnak elvileg saját klánja is van.
A max szint 51, 45-től lesznek elérhetőek a speciális "STF" küldetések. 7-es szinttől meg a duty officer, vagyis a legénység munkára fogása, ez egy tök jó dolog. -
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
MasterMark #350 üzenetére
Mindkét frakciónál ezek vannak:
vörös egyenruhás - tactical - DPS
sárga egyenruhás - engineer - tank/healer
kék egyenruhás - science - támogató (különösen PvP-ben erős), kicsit healerEgyébként a wowhoz képest gyorsabb a fejlődés, nem kell annyit tökölni a szintezéssel.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Mivel eléggé megváltozott a skill "fa", itt igaz angolul, de van magyarázat hozzá, hogy mi micsoda:
Pl. a science ágnál lévő pajzzsal kapcsolatos dolgok nem magára a pajzsra hatnak, hanem csak a science tisztek pajzsokkal kapcsolatos képességeire, mint merítés, meg ilyenek.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
17-01, vagyis január 17.-én nyílik meg a játék mindenki előtt, mint Free to Play, vagyis ingyen lehet játszani.
Aztán mostantól aki már korábban játékos volt, az beléphet ingyen, nem kell megvárnia a hivatalos F2P nyitást! -
John_Doe
senior tag
-
L_ajos
őstag
Mivel semmi időm a játékre igy eladóvá vált egy STO Digital Deluxe Edition + Lifetime membership. Akit érdekel, pm.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Jah, sikerült rájönnöm a diplomáciai küldikre.
Viszont ma meglett a Vice Admiral rang, nekem ez 206 órát vett igénybe. Ellenben a VA PvP sem jobb a többinél, megint képtelen voltam játszani, mert nincs játékos. Remélem tényleg megoldják a season 4-ben.
Egyébként jön egy kis Borg nehezítés majd a 4-el, konkrétan végre megkapják az adaptációt a földi csatákban, szóval kell majd venni mindenkinek ilyen modulator cuccot, meg az is jó, ha több fegyver van nálad. Valamint tudnak majd asszimilálni, ahogy olvastam, a "buffokat is".
Több részletet nem tudok, ezt egyik flottás társam írta, aki játszik a trible teszt szerveren. Valamint elvileg 7.-én jön az új season.
-
MichaelSD
őstag
válasz
CPT.Pirk #338 üzenetére
A diplomácia pontokat több helyről kaphatsz. Érdemes ezeket a küldetéseket megcsinálni, mert mind ad 10 DPt.
Általában a patrol missionekből egyben nincs harc és arra is kapsz 10 DPt.
Nagamura attól függ hanyadik szintű vagy adja a küldetéseket. Ugye magasabb szinten több explarion cluster küldetésed van, ezért több feladatot is kapsz Nagamurától (de több helyre ugye).
A clusterekben is vannak küldetések amire kapsz DPt. Az egyik amit leírtál az Aid the Planet. A másik az Explore Base (de nincs harc), illetve mikor meg kell vizsgálni 6 vagy 7 hajót mi lőtte szét őket (itt lehet harc is!).
A Khazan Cluster bugos és néha a Diplomácia küldetéseknél nem tudsz lemenni a bolygóra....
Később kapsz, majd First Contact küldetéseket, ahol egy új fajjal találkozol. Ha jól dumálsz velük akkor 20, ha nem akkor 10 DPt kapsz.
Az Aid the Deferi küldetás 22 óránként megismételhető és 10 DPt ad.
Az hiszem ennyi,,,
-
Wolverine
félisten
válasz
CPT.Pirk #338 üzenetére
A diplomácia alacsony szinten ilyen; a 3. rang elérésekor kapsz majd először First Contact küldiket is. (a 2. szint elérése után egyszerre 2 diplomáciai küldetésed is lehet; és ha jól emlékszem, x időnként resetel a dolog, ahol x talán egy óra)
Amúgy vannak drága dolgok; pl. egy Mk IV-es lila fézert simán eladtam 270k-ért, és ebből anno bőven kijött egy Advanced Heavy Cruiser lvl21-en... -
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Wolverine #337 üzenetére
Most megtaláltam az xp forrást, 4/10-ed féle defend küldetések adnak épp elég xp-t, kb. 5*3 csata kell vele.
Ellenben a diplomáciai küldetések nem akarnak menni, Nagamura mindig azt mondja, hogy most nincs küldetése számomra. Amikor mondta h. talán van, menjek a Delta Volanis Clusterbe, ott jött egy küldetés, ogy egy bolygó kért tőlem 10 medical supply-t, ezt elfogadták, örültek neki, aztán ennyi, továbbra sincs semmi küldetése számomra Nagamurának.
MichaelSD: a flottás közös raktár jó szolgálatot tud tenni, főleg alacsonyabb szinten, mikor még nem nagyon van pénze az embernek.
Amúgy pl. az Aegis cuccok kraftolása és eladása elég jövedelmező, darabja 4-500.000 kreditért elsüthető simán.
-
Wolverine
félisten
-
MichaelSD
őstag
Nekem most járt le a 30 napom és van két karim a captain rang végén, fél szinttel a rear admiral előtt. Bevallom, most nem fogom meghosszabítani, mert elutazom, de úgy 30 nap alatt szerintem mindent láttam amit szeretnék.
Mivel a PvP nem érdekel, az endgameben nincs sok dolog ami motiválna. Ennek ellenére nagyon élveztem ezt a 30 napot (na jó az Ambassador diplomácia rang elég grind volt).
Mondjuk nem vagyok fleetbe, de nem hiszem olyan nagy motivációt adna.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Wolverine #334 üzenetére
Jaja, ezeket vágom, hogy megkaptam rendes hajónak a deltát is. Meg eleve Vildmannál csináltam a shuttle adatgyűjtéses küldiket egy runaboattal.
Arra nem emlékeztem, hogy az újrajátszásnál a rewardokat is megkapjuk-e újra, valamiért az volt bennem, hogy csak a felújított küldetéseknél, mint pl. a Doomsday Machine, ott adja meg.
Te elérted már a Vice Admiral szintet? (a leírtakból gondolom igen) Ottani pvp jobban működik, mint az átlagos, a klingon területekről elérhető pvp, amiben szinte alig van player? Írják is, hogy lesz egy komplett pvp tuning a season4-el.
Lassan fullos a star cruiserem, de nem igen jön össze egy pvp-re való ember, vagy ha össze is jön, nincs elég klingon az ellenségnek... -
Wolverine
félisten
válasz
CPT.Pirk #333 üzenetére
A Delta komp ugyanolyan kiválasztható hajó, mint az a Type-8 shuttlecraft, amivel alapesetben végigcsinálod a gyártásához szükséges daily questet - menj el egy hubba, ahol hajót cserélhetsz (pl. Earth Spacedockban a Shipyardban), és ott lesz kiválasztható hajóként a Delta komp is. (én is megcsináltam, lvl17-18 lehettem, amikor befejeztem a dailyzést)
Sajnos ennél könnyebben nem lehet hozzáférni, de állítólag tervezik, hogy idővel a kompokat a normál hajódról is elindíthatod és nem kell emiatt visszamenni a shipyardba.Azt a Scorpion modult pótolhatod, a küldetés ismételhető a hajód hídjáról: a Romulan Front The Vault című questjét kell megint megcsinálni hozzá - mivel ehhez egy komp kell, a Delta komp pont tökéletes is lesz
Magas szinten nem sok dolgot tehetsz: Federation Diplomatic Corps küldetések (ha még nem vagy Ambassador), Borg fleet actionök, illetve újrajátszhatod a korábbi epizódokat a hídról - ennek az az előnye, hogy a rewardok skálázódnak a mostani szintedre, így elég kellemesen kipótolható az esetleg megmaradt egy-egy gyengébb felszerelés. (én pl. majd a Devidian küldetéseknél fogok próbálkozni; eddig sosem úsztam meg a Drozana Stationön harc nélkül a dolgot, de egyszer akkor is meglesz!)
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Végigcsináltam a delta komp kraftolást, meg is van, de sajnos csak "non combat" pet lett belőle, pedig már reméltem, hogy fasza támadókompom lesz.
Valamint mi a helyzet a skorpió osztályú támadó siklókkal? összesen 50x lehet használni, és egyszerre max 2*3 lehet kint, de arra már nem emlékszem, melyik küldetés adta, ill. ez miatt valszeg nem is lehet pótolni. Szerintem tartogatom majd pvp-re őket.
Most vagyok az utolsó előtti szinten, de igazából elfogytak a küldetések. Van még 1-2 patrol jellegű, de azok meg unalmasak. Ill ott vannak a borgos küldetések, de azokhoz meg csapat kell. Mondjuk van flottám, majd összehozom velük.
-
gyergyoka
csendes tag
válasz
Darth_Revan #1 üzenetére
Sziasztok.
Én egy magyar társaságot keresnék a játékban akik segítenének
Sajnos meg elég át láthatatlan számomra
-
MichaelSD
őstag
válasz
Wolverine #325 üzenetére
Ha 10.99ért ment akcióban akkor igen, de mikor vettem nem tudtam...
Most lettem Commander (21), tactical vagyok és science hajókkal tolom, most egy advanced research vesselem van.
Igen a STO fórumban azt mondják, hogy csak T1+T2 és mindig az aktuális hajó. Mondjuk logikus is.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Wolverine #325 üzenetére
Jól jártatok. Én bezzeg már elérem a 200 óra játékidőt holnap. Majdnem megvettem az örök ingyen verziót, annyira érdekelt a béta alatt. Attól eltekintve, hogy iszonyatos mennyiségű ellenséget öltem meg, jó a játék. Az új foundry meg nagyon ott van.
Volt egy foundry-s küldetés, amiben meg kellett mentenem egy admirálist aki hirtelen elájult, mert valami belső agyi gondja volt, így leminiatürizáltak egy transzporterrel, bele egy módosított borg nanoszondába.
Be kellett menni vele az agya egyik szinapszisába, közben a behatoló "mikro" lényekkel és az idegrendszer sejtjeivel kellett harcolni, majd pedig meg kellett tisztítani a szinapszist a parányi blokkoló, emlék letöltő gépektől és építőitől. Eszméletlen komoly volt a megvalósítása. -
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
MichaelSD #322 üzenetére
Akkor jól értem, hogy T3,T4 körül már nem adódnak össze, csak a T1+T2+Tx szerint számolódik?
Amúgy mivel tolod?
Én most Engineer vagyok, RA Upper half utolsó rangjában, egy StarCruiserrel. Fézerek, Tricobalt torpedó elől és hátul, valamint Har'q PeQ torpedó van elől.Épp azon vagyok, hogy vajon maradjak-e ennél a hármas párosnál, vagy menjek át fézer + quantum torpedó irányba.
-
MichaelSD
őstag
válasz
MichaelSD #322 üzenetére
Mától lehet kapni a C-Storeban az új Jupiter egyenruhákat. Nekem túl katonai a jellege, de nem csúnyák.
-
MichaelSD
őstag
válasz
CPT.Pirk #320 üzenetére
Egész pontosan:
"The Tier 1 Starship Command skill applies to all ships, and the Tier 2 Escort/Cruiser/Science Vessel Captain skills apply to all ships of the appropriate category. However, the Tier 3-5 skills only apply to the specific ship in their name."avagy
A Tier 1 minden hajóra, a Tier 2 a hajó kategóriára (cruiser, escort, science) a Tier 3, 4 és 5 csak az adott hajó alkaategóriára (Deep Sapce Science vessel).
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
MichaelSD #317 üzenetére
Igen. Ha a későbbi hajóid is mind a sience vonalon vannak és kifejlesszed a hozzájuk tartozó sience skillt, akkor a végeredménybe nem teljes értékkel, de beleszámít az összes korábbi sience hajós skilllek is.
Hasonló, mikor 2 azonos konzolt teszel be, hatásuk összeadódik, de nem 200% lesz a végeredmény, hanem kevesebb.
-
TrakToros
tag
Van 10 (14?) napos TRIAL ebből a játékból, amit tudok folytatni a 700Ft-ért megvett STEAM-es változatban?
-
Wolverine
félisten
A Steamen holnap 19:00-ig csak 2,75 euro (~750 HUF) a játék 30 nap játékidővel.
-
MichaelSD
őstag
válasz
LupusAdmiral #312 üzenetére
Kezdő kapitány flottát keres...
-
LupusAdmiral
csendes tag
http://startrekonline.hgfleet.hu/
Magyar Star Trek Online Közösség és Hivatalos Magyar STO Flotta !
Hírek, Információk az STO Világából, Adatbázis valamint a Magyar Flotta Honlapja
--------------
Amúgy kijött a Foundry, lehet saját Küldetéseket csinálni
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
No, most jutottam el az időutazásos flottás küldetéshez, mikor visszamentünk a múltba, és az Enterpriseal vállvetve harcoltunk. Ez a küldetés nagyon nagyon jó volt, főleg h. az igazi Spock-al lehetett beszélni. Már ezért megérte megvenni a játékot. Kár, hogy Shattner ilyeneket nem vállal be.
Amúgy, tegnap volt két pvp-m, egyik sem ért véget 30 percnél hamarabb, két jó csapat jött össze, és a területfoglalós mapon nyomtuk. A másodiknak végén 31/4-es arányom lett cirkálóval.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Ezeket vágom, amiket leírtál.
"A hajón adott számú pult van, amibe a tiszted megfelelő rangú skilljét használhatod, persze kissebb rangú skillt tudsz a nagyobb helyre tenni, de fordítva nem."
Pont az van, hogy van két engineer hadnagyom a két posztra, de a két poszton 3 képességet lehet csak használni, abból 2 zászlós, 1 meg hadnagyi. Az érdekes az, hogy ezek mellé engedi használni a 2. hadnagyi képességet, amihez nincs még pult a hajón, és nem is én tettem be az ikonját abba a gyorslistába a tisztek fölött.
Én bugnak sejtem, de örülök neki. Majd teszek be képet, ha így sem egyértelmű a dolog.
-
raga64
csendes tag
válasz
CPT.Pirk #306 üzenetére
Egy pulthoz egyszerre csak egy tisztet ültethetsz,(csata közben nem, de amúgy bármikor tisztet cserélhetsz, így menet közben tudsz skilleket váltani, ha másik tisztet ültetsz a pulthoz) ha azt előlépteted akkor a magasabb ranghoz tartozó skilljét is használhatod, (illetve kiválaszthatod, hogy az adott rangú skill melyik legyen, de magasabb rangú skillheélyre rakhatsz alacsonyabb skillt is, de minek, ja ésmég betaníthasz te is a tisztnek skillt ha a skillpontokból unlock-olsz)
A hajón adott számú pult van, amibe a tiszted megfelelő rangú skilljét használhatod, persze kissebb rangú skillt tudsz a nagyobb helyre tenni, de fordítva nem.
Ha adsz pontot, az az adott skillre vonatkozik, ha lecseréled arra újból adnod kell, tehát elvész a kidobott skillre adott pont, de pontot folyamatosan kapsz és áltlában nincs belőle hiány.
Remélem nagyjából válaszoltam , mert nem tiszta teljesen a kérdésed.
lvl 45 szűk 3 hónap volt, napi 2-3 óra játékkal.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Felmerült egy kérdésem. Ugye a tiszteknek csak azokat az űrharc képességeit lehet használni, aminek van megfelelő "rangú állomás"? Mert az 1. cruiser osztályú hajón 3 engineer állomás van, abból kettő zászlós szintű, és egy hadnagyi. Viszont nálam a másik engineer is hadnagy, és az ő 2. képességét is engedi használni, amit a game magától betett a tisztek fölötti "eszköztárba", ugyanakkor a tactical és a sience officernél csak a zászlós képességek elérhetők, pedig ők is hadnagyok.
Ez így normális?
Másik kérdésem, hogy ha adok BO pontokat a tisztek képességeire, akkor az az adott slotra lesz hatással, és megmarad, ha új képességet taníttatok meg nekik a régi helyére?
raga64: mennyi idő volt a lev45? Most majd fejlődhetsz megint, ha kijön a season2.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Jah, hagytam alapon. Elit szinten több jó cucc is potyog vajon? Mert már lev12-n járok, de pl. még egy darab impulzus hajtómű sem eset sehonnan, jó fegyvert nem is említve... Egy-két dolgot ki lehet fogni az exchangeben, de így egyenlőre kerülöm a warzone mapokat, mert alig sebzek. MK4-es distruptor bolt sebez kb. 200-260 között, ha pajzs nélkül éri a hajót, az meg semmi, addig lelő 4 klingon dps, akik egyszerre lőnek rám.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Exelsior #301 üzenetére
Jah, királyság van most.
Valahogy sikerült túljutom a starbase24-es küldetésről, én is a grafikával szórakoztam, nálam is a mindenféle robbanás effektnél van lassulás.
Pl. kinyomtam az árnyékokat, meg levettem a physics darabkák számát, így most azóta nem volt crash (klingonos földharcnál sem), csak fps esésl. Egyébként az űrharcnál nem volt grafikai gyengeség, ott simán ment minden.
----
Most LT.commander 1 -es szinten vagyok, az új cirkálómat fejlesztgetem, meg próbálok beszerezni jobb cuccokat, mert egyenlőre még elég könnyen legyaknak pvp-ben a klingonok. Na meg azok mindig csapatban támadnak, mi flottások meg szétszóródunk. Biztos sok esélyem van, mikor 6 bop egyszerre lő rám.
Egyébként a béta alatt sokkal többen voltak ezekben a pvp rendszerekben, most meg alig találtam embereket.Egyébként jah, a bétás accountal tolom.
-
Exelsior
őstag
válasz
CPT.Pirk #300 üzenetére
na vegvetetd király. na hogy ne crash-ejen neked mmondom a megoldást. vedd lejebb a grafikát a lényeg az hogy fokozatosan vedd fejlebb minimumról. mert nekem is csinálta mint a földi mind az ürbéli csatákban. és segitett. valami effect amt nem bir a játék.
án már a klingont csinálom de az annyira szar hogy nem is tudom kimondani. szánalmasan szar. semmi normális küldetés. vicc.nekem automatikusan levonyja a számlámról az egy havi játékot. 100nap után meg automatikusan jutalmaznak bonusokkal. a régi accra vetted? vagy ujat csináltál? kéne talizni
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Elden Ring
- Fujifilm X
- bitpork: Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Tőzsde és gazdaság
- Intel Dual Core 2000 felhasználók barátságos offolós topikja
- Stellar Blade
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Samsung Galaxy A34 - plus size modell
- Formula-1
- További aktív témák...
- Intel Core i7 11700 - 4.9 GHz - 8mag/16szál - Eladó!
- Csere-Beszámítás! Gamer PC Számítógép! R9 3900X / RX 6700XT / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- Gamer Gép - MSI Z490, Intel I7 10700, 32GB DDR4, RTX 3060 Ti 8GB , 1 TB M.2 SSD, Gigabyte 450W
- ThinkPad E16 Gen1 16" FHD+ IPS i7-1355U GeForce MX550 16GB 512GB NVMe IR kam gar
- PS5 Slim+ 2x Dualsense Wireless Controller garanciálisan
- LG 27GP95RP - 27" Nano IPS - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 600
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB Rampage SHIVA Chieftec 600W
- Vásárold meg most a Zalman T7-et, és élvezd a minőséget!
- Bomba ár! HP ProBook 430 G3 - i5-6GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 13,3" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! HP ProBook 430 G5 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 13,3" I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest