Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somansky

    aktív tag

    Sziasztok!

    Tv vásárlása előtt állnék. :)
    Egy Panasonic TX-P42G20E 42"-os Plazma tv-m van, ami már 14 éves lesz. Szépen teszi a dolgát, Imádom!
    Új házba költöztem és falra tenném. Oda már kevés lenne a 42" és ugye a tv sem mai darab. Eddig nem láttam értelmét lecserélni, mert film nézésre tökéletes volt. Igaz a fényereje csökkent az évek alatt és a kissé világos nappaliba már olyakor kevés ez.
    Sony 90L (FAL) vagy 80L (OLED) között vacillálok. Ahogy olvastam mindkettő remek darab. A plazmához talán az Olded all a legközelebb, de árban azért drágább is mint a sima led. Nézegettem a kiállított darabokat, bár 90L sehol nem volt, mert azt mondták új és nem is éri meg tartani, mert árban szinte az OLED.
    Szóval tanácstalan vagyok. A 80L, ha minden igaz az LG Evo C3 panelt használja, amit szintén dicsérnek. Az LG C3 kicsit olcsóbb is , mint a Sony, de valahogy ódzkodok a korai kütyüktől, bár a samsung-ot meg zsigerből kerülöm :)
    Ti mit javasolnátok? 65"-os méret lenne az ideális méret a számomra. Nagyrészt a film nézés a cél HD, FULLHD és 4K tartalmakkal, néha tv adások (Yettel, Direct one) is.

    Köszi a segítséget! :)

    www.somansky.com

Új hozzászólás Aktív témák