Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz KAeom #1640 üzenetére

    Mivel a tápos topikban megválaszoltad ezt: "Köszi a választ amúgy vízhűtővel megy a gép (Cooler Master Seidon 120v)." arra a kérdésemre, hogy mi hűti a cuccot, azt is válaszold meg légyszi, mi hűti a VRM-et?

    Nem csak azért linkeltem ott intervallumot, hogy a végére copy-paste módszerrel ugyanazt bebiggyeszd, hanem azért, hogy olvasd is el (jó esetben még értelmezd is) az egészet, mert pont a te esetedre vonatkozik...

    A válasz: az a baj, hogy nem hűtöd a VRM-et. Az orrodig ellátsz, nem meleg a CPU, oszt jóvan, csókolom. Nem csak a CPU melegszik az alaplapon és nem csak azt kell hűteni! Mint a három szép elpukkanása az alaplapnak is mutatja, te csinálod rosszul.

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

  • #68216320

    törölt tag

    válasz KAeom #1640 üzenetére

    Dobj be egy ventit ami a VRM részre fújja a levegőt a lapon. A semmi áramlásnál még a tavaszi szellő is jobb.

    04ahgy: Amúgy több topicban is olvasgatva azt hiszem sokan vagyunk akiknek eddig meg sem fordult a fejében, hogy azt is hűteni kell. A lapra szerelt VRM bordák további hamis illúziót keltenek szerintem. Én éppen most gondolkodom a hűtés irányának megfordításán emiatt. Mivel hely alig van a borda és a gépház hátulja között arra gondoltam inkább teszek egy ventit ami befele tolja a levegőt és ezt megdöntőm amennyire lehet a VRM rész felé. A bordán lévő venti szívná tovább és utána egy másik a hát tetején kinyomná. Csak terv, majd kipróbálom. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák