Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Premier előzetesen a Phantom Fury

    gp A minap végre elérhető lett a PC-s teljes kiadás, május végén konzolokra is megkapjuk a játékot.

Új hozzászólás Aktív témák

  • westlake

    félisten

    válasz MyKonzerv #30 üzenetére

    erdekes, hogy az xtremesystems szakmailag nagysagrendekkel jobb mint a ph!, megsem szol senki, hogy ott meg processzor steppingeknek is kulon topikot nyitnak :U
    en most megmondom, hogy ezt en is meg fogom tenni.. ha a moderatoroknak ez nem tetszik, akkor majd szoateszik es bezarjak/kitorlik
    nagyon okos otlet, hogy minden a64 egy topikban legyen.. az ember talaljon meg barmit is.. gratulalok.. en azt hittem, hogy az eletet egyszerubbe kell tenni, nem pedig bonyolitani

    mod: bocs, de majdnem elfelejtettem a legfontosabbat.. pontosan azert nem lehet peldaul egyseges topikokat csinalni, mert kenytelen vagyok/vagyunk ilyen teljesseggel felesleges, es off hozzaszolasokkal teleszorni a topikot, hogy az alatalad emlitett dologra reagaljak/reagaljunk.. azert szerintem ezen kicsit gondolkozz el..
    nincs nekem bajom veled, de meg eleg sok ember van itt akik ilyen (szerintem) felesleges hozzaszolasokkal ''higitjak'' a topikot

    [Szerkesztve]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák