Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cypher7

    tag

    Ahogy észrevettem ennek a routernek a külömboző letöltőprogramok a gyengéi, főleg a Torrent. A DC-vel még úgy ahogy mebbírkózik, de a torrent az teljesen kiakasztja. Legalábbis ha elkezdek valamit tölteni a BitComet-el akkor állandóan dobálja le a külömböző beszélgető programokat(MSN, Skype, de főleg az MSN-t) és maga a router is időnként kicsit belassul, demondjuk ez is kiküszöbölhető: este kell tölteni mikor az ember alszik. :)
    Újabb megerősítést nyert tehát, hogy nem szereti ha túlzottan sok bejegyzés van a NAT táblájában.

    Amúgy meg szerintem telejsen mind1, hogy hogyan próbálja meg megvédeni az ember a Wlan-ját. A megfelelően megadott jelszóval(kis és nagy betűk+számok) is bőven el tudjuk érni a kívánt hatást, és amúgy is ha oylan illető akarja feltörni aki komolyan érti is a dolgát annak nem szab határt semmi. De nem hinném, hogy ezek az emberek foglalkoznának ilyen jelentéktelen hálózatokkal. Arra amire való pedig tökéletes mindegyik megoldás, mégpedig, hogy megakadályozzuk a netlopást.

    [Szerkesztve]

    ''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

Új hozzászólás Aktív témák