Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erwin89

    csendes tag

    Közben azért rájöttem, hogy a windowsban kellett pár beállítást elvégezni, h engedélyezze ezt a DLNA-t. (médiaadatfolyam-továbbítás)
    A megosztási beállításokat a windowsban érdemes átnéznie annak, aki esetleg úgy jár, ahogy én :)
    Végre működik a serviio-m, viszont nem igazán értem ezt a mapparendszert, hogy hogyan lehet kategórizálni a fájlokat. Nekem egyedül a "Last added" és "Last Viewed" mappába tesz fájlokat.
    Hogy tudom beállítani, hogy melyik mappába tegye a fájlokat? Pl egy sorozatot, hogy tudja, hogy az egy sorozat...; Még annyi a problémám, h ebbe a "Last added" mappába ömlesztve teszi be a filmeket, és jó lenne ha én is tudnék mappákat megadni. Végezetül pedig 99 a maximum fájl megjelenítési beállítás, erre nincs valami tippetek? Filmekből mondjuk elég lenne a 99, csak ha 1-2 sorozatból megosztok pár évadot, akkor azért elég gyorsan összejön. Sajnos a legtöbb cikk a serviio-val kapcsolatban angolul van, ami nem annyira megy, ha tudna valaki erről írni pár mondatot nagyon hálás lennék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák