Új hozzászólás Aktív témák
-
Yushchenko
őstag
Csak azt felejted el közölni a többiekkel, hogy ezelőtt az volt a legnagyobb problémád, hogy ezüst színű az a rész ami a gyári képen fekete. Aztán kiderült, hogy mindkettőt gyártják, most előjössz más hülyeséggel.
Ma is próbáltam képet csinálni, ha túl közel rakom a fülhallgatót, akkor teljesen homályos lesz, ha távolabb rakom akkor kb 20 képből 1 jó lesz, de mivel távolabb van és ez a fényképező jpg formátumba ment, annyira be van tömörítve, hogy a lényeg nem látszik, mert kockás. Ezért nincsen fent jobb kép, és nem érdekel, hogy a kislányod milyen képeket csinál a mobiljával. Nem hiszem, hogy a Kodak C713 tulajdonságaival tisztában lennél, ez nálad olyan tudás, mint ami a fülhallgatókra irányul.
Van egy olyan érzésem, hogy csak iszonyat sok szabadidővel vagy megáldva, és semmit nem akarsz senkitől se venni, azon éled ki magad, hogy valakibe beleköthetsz. Vagy lehet, hogy ez személyes bosszúhadjárat, mert az elején nem adtam oda olcsóbban? Tudod mit, nem érdekel.Hacsak a kialakítás miatt lennének jók ezek a fülesek, akkor mér nem az 1000ft-os noname in-ear füleseket veszik meg az emberek? Vagy a 2000ft-os hamis cx300akat(van az asztalom alatt egy dobozzal, már fél éve ott áll, kutyának sem kell önköltségi áron)?
Komolyan nem veszed észre, hogy magadat égeted a hsz-ekkel? Én meg magamat, hogy válaszolok, de ekkora hülyeségeket nem tudtam szó nélkül hagyni.
Ez már az utolsó utáni válasz volt tényleg, innen aki visszaolvas látja, hogy mennyire kell téged komolyan venni. De ha ezt egy mod meglátná, tuti hogy nagy törlést csinálna. -
Yushchenko
őstag
Tényleg sikerült eljutni a Media Markt-ba? Mert akkor jön nekem valaki egy bocsánatkéréssel.
Hihetetlen, hogy mindig ki tudsz valami hülyeséget találni
Mostmár tényleg befejeztem a veled való postolgatást. Kiskoromba azt tanították, hogy hülyékkel nem szabad veszekedni, mert összetévesztenek vele.Üdv. Yush
-
Yushchenko
őstag
-
Yushchenko
őstag
1. Örülök, hogy szombaton megoldódik a probléma.
2. Ha nekem kihozol googleba egy olyan képet ahol dobozban van, és az nem fém színű meghajolok előtted.
3. A kép valóban csalóka, valószínűleg Sennheisernél megphotoshopolták kicsit a reklámot, hogy jobban nézzen ki, erről nem én tehetek.
ui: Nem tudtam hirtelen elmondani telefonon, hogy mér másak ezek a csilivili képek, a kérdésed erre irányult. Ha ettől én nem vagyok egyenes akkor sorry.De én nem hiszem el, hogy nincs itt egy cx500 tulaj aki boltba vásárolta a fülhallgatóját, és meg tudná mondani Lajkónak, hogy mi az igazság.
Na mind1.Üdv. Yush
-
Yushchenko
őstag
Nézd, menny be a media markt-ba és nézd meg mi van a polcán. Többet nem tudok mondani, egyébként ez lesz: LINK google 1. találat
A gyári weblapon csak a titánium fülesnek van fent képe, ez pedig a fekete fülhallgató.
Szvsz meg ne vásárolj tőlem, de mások előtt nem kell égetni úgy, hogy nem is ismered a terméket.mod: részemről befejeztem a postolást itt.
Üdv. Yush
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- EA Sports WRC '23
- Google Pixel topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen SSD-t vegyek?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- LEGO klub
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Air 15 M3 8GB 256GB SSD garanciával hibátlan működéssel
- Huawei P20 Lite 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490s - i7-8GEN I 16GB I 256SSD I 14" WQHD HDR I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged