Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Memora

    senior tag

    válasz SipiBcs #33595 üzenetére

    Azért vagyok kissé zavarban, mert a többi topicban azért állt. kb: értettem miről van szó egy idő után, itt viszont mintha minden kínaiul lenne :DDD
    És lassan már unom azt is, hogy minden aprósághoz tonnányi szakirodalmat kéne átolvasni (topic összefoglalók, az abból linkelt tucatnyi hosszú cikk, hozzászólások átnyálazása, stb) :W
    Most vettem SSD-t is, annál is ez volt, mégse sikerült mindent rendesen beállítani (napi 20-24GB-t ír a rendszer normál használat mellett az SSD-re, míg másoknál már az 1-2GB is soknak számít), ram-ot is venni akarok, de még ott sem egyértelmű minden...

    Visszatérve a CPU fesz csökkentéséhez, azt vajon meg lehet oldani, hogy a proci 3500-3700Mhz-n működjön, de ne melegedjen, azaz ne menjen mondjuk 40 fok fölé a hőmérséklet? Mert akkor mehet a venti a legalacsonyabb fokozaton, mint általában. Eddig auto beállításokkal azért kissé melegedett, kb: 50 fokon tudom tartani közepes, vagy magasabb venti működéssel (legalább is az AXTU ezt jelzi ki, amúgy lehet hogy 10 fokkal magasabb a hőmérséklete...).

    Fancy quote placeholder

Új hozzászólás Aktív témák