Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz ΞΔGLΞ #130177 üzenetére

    Én a szomszédba két Samsung TV-t próbáltam életre kelteni a kártyával, úgy, hogy beüzemeléskor hibátlan volt, hónapokkal később valami megadta magát, mindkét TV esetében, volt kártya csere 2X is, másik TV-be betettük, nem Samsung és hibátlanul működött. Szóval ez nem olyan, hogy fekete vagy fehér, valami elcseszett sz@r és nem tudok megesküdni a kártyára, mert hibátlan másik TV-kben. Régóta kártyákat használok de nem Samsung TV-ket és 0 fagyásom volt, szóval ennyit a sz@r kártya elméletről. Összetett dolog és gyakori a Samsungról ilyeneket olvasni, megfejtés egyelőre nincs és én sem hinném el ha személyesen nem találkoztam volna ilyennel.

    (#130183) ΞΔGLΞ
    Én sem tudok mást írni, saját tapasztalatomból tudok kiíndulni, nálam meg 3 kártyából 3 hibátlan.

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ: iPhone 12 Mini gyári, bontatlan, fekete szilikon tok *** " Aki udja, csinálja, aki nem, az tanítja" - G. B. Shaw *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák