Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • makaveli666

    senior tag

    válasz sztrogoff19 #13234 üzenetére

    azt nem értem, hogy nem kurvamind1 neked hogy mennyi ram van kiírva? ki nem szarja le addig amíg nem akad? sőt elmondanám, hogy nekem (és szerintem sok más usernek) addig akad a telefon amíg van 170 mega szabad ramom, mert mindent meg kell neki nyitni....amúgy meg mindent memobol nyit... Rohadtul nem érdekel tőlem lehet ott a szám 1 is amíg kiválóan működik a telefon. Én pl a task killerrel kilőttem valami olyan programot, ami a térerőmet erősítette vasgy isten tudja mit csinált vele, és folyamat hálózatot keresett a telefon ezért merült 1 éjszaka alatt 20% ra... Letöröltem teló újraindít első este repülő mód 0% ot esett második este csak kikapcsoltam mobilnetet meg szinkront és 1% ot esett...

  • kali

    legenda

    válasz sztrogoff19 #13234 üzenetére

    mert bizonyos esetekben a kevesebb a több!

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

  • BOTICSELLI

    tag

    válasz sztrogoff19 #13234 üzenetére

    "Ezt nem értettem, hogy miért nem használtok egy páran task killert? "

    Szia!
    Mondjuk azért mert semmi szükség rá.
    Ne azt sasold állandóan, hogy mennyit mutat a RAM számláló!
    Nem tök mindegy?
    Futnak a programok? Futnak.
    Akad a teló? Nem.
    (legalábbis nálam nem)

    Elárulok egy titkot. Nagyon sok esetben pont a task killerek miatt akad a telefon.
    Mert az kilő valamit amit nem kellett volna.
    Mondok egy példát:
    a MacBook-omban 4GB memória van.
    Annélkül, hogy futna valamilyen általam elindított program, 2,5GB-ot simán megeszik az operációs rendszer.
    Miért? Fogalmam sincs. Mert így van megírva, ettől lesz többek között stabil és gyors.
    Egyszer sem jutott még eszembe, hogy kilődözzem a futó dolgokat.
    Majd ha elfogy a memória... :)
    Ugyanez volt anno a VISTA megjelenésekor is, emlékszem, hogy a sok idióta háborgott, hogy mennyi RAM-ot zabál. Egy darabig nem értettem, hogy nekem miért nem volt semmi gondom vele. Aztán megvilágosodtam: azért, mert békén hagytam.
    Hagytam, hogy az oprendszer csinálja a dolgát, úgy ahogy megírták.
    Gond nélkül működött.

    Na ugyanez a helyzet az ANDROID-dal.
    HA JÓT AKARSZ NE PISZKÁLD A RAM-OT!
    Felejtsd el a Task Killereket!
    én 3 hete nem használok egyet sem.
    (azóta gyorsabb, stabilabb a telefonom.) :D

    KATT IDE!

    http://www.facebook.com/SBMembersOnly

Aktív témák