Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz shield #16901 üzenetére

    Az elso fegyver az benne van a WIP-ben.
    Amugy tegnap feltettem egy modot, Zone Revisited a neve, es noha ez is Skvadovsk beallitottsagu, enyhen tetszik.Ugy tunik hogy a SMRTR modon alapszik, mar ami a fegyvereket illeti.(valahol ezt olvastam rola)
    Csak sajnos egy nagy hibahalmaz, mostansag tobbszor kifagy, de meg igy is osszeszedtem hullaktol par olyan fegyvert amit nem ismertem.
    Az lenne az ohajom, hogy akinek most epp a SMRTR van fenn, az keszitsen par kepet a FRAPS-al az AK tipusu fegyverekrol.Ugy tunik, hogy a textura is hasonlit magara a fegyver kepere ebben a Zone Revisitedben.
    Szoval olyan kep kellene, ahol a fegyver valahol a foldon hever, igy ossze lehetne nezni, hogy melyik fegyverek hasonlitanak nagyjabol a magyar AK-kra.Utanna en majd a kepeket megoldom.

    UI : egy youtubos videon lattam, hogy az ruszki srac megnyomta az egyes billentyu melletti " ` " jelet, es elojott egy irasos menu.Ha valakinek gondja van, nyomja meg es pirosban latni fog hibakat.Gondolom elobb-utobb azok okozzak majd a kifagyast, kerdes, hogy ertunk-e annyira hozza, hogy ki tudjuk javitani azt az adott hibat.
    Az ENOT-nal, pl olyasmit irt ki (egyik hiba) hogy : unknown sound for AK103.ogg vagy ilyesmi.
    Gondolom egy masik mukodo fegyver .ogg allomanyat ramasolva az AK103-ra maris megoldottunk egy hibat.

Új hozzászólás Aktív témák