Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ' Tzs ,

    senior tag

    válasz shield #37472 üzenetére

    Erről már volt szó korábban, de igyekszem újra összefoglalni. Közben jött egy info beszéltem a Dezowave alapítójával, aki szintén támogatná egy magyar stalker közösségi fórum létrejöttét (már csak a stalker 2 jövőbeli megjelenésének alkalmából is) mondtam neki, hogy itt is van egy közösség, de jó lenne összehozni az egészet egy fedél alá. Ennek adhatna teret a TzsWeb, ahogy mondtam egy nagyobb cél érdekében. Nem csak Stalkert akarok hanem más játékokat is, filmes részleget, beszélgetős részleget nem csak játékokról stb. Igen szétbontanám (SoC, CS, COP) a modokat mindegyikhez írhatnánk ajánlót és linkelhetnénk a tartalmakat (ezeknek is adnék helyet 50Gb-ig mondjuk). Mivel minden modnak külön témája lenne sokkal könnyebben meg lehetne találni azt hogy épp melyik modról beszélünk hiszen a megfelelő topicba lehetne írni. Nem úgy mint itt, hogy van egy fő téma és ömlesztve minden és ember legyen a talpán aki itt megtalál minden infót 1-1 kérdéses modhoz, főleg ha nincs címke bejegyzés hozzá... egy átláthatóbb jobb rendszer lenne. Csak, hogy legyen még egy kis megfejelése az ügynek: emlékeztek az UHSF Stalker fórumra? Ha meglesznek a megfelelő fájlok akár újra is tudjuk éleszteni, ott rengeteg modról volt leírás, tapasztatalok stb. Tehát nem a nulláról indulhatna a dolog. "Valaki feldob egy témát és ...." - igen, arról külön topikokban tudunk beszélni, sokkal könnyebben nyomom követhetően és mindenki nyithat új/saját témát is akármiről is szeretne beszélni. Nagyjából ennyi. Ha van még kérdés válaszolok...

    [ Szerkesztve ]

    S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Új hozzászólás Aktív témák